İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ana Bayi Olun - Parça ve Tam Kontör Satışı Size Özel Bir Sistem

Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhabalar

Parça ve tam kontör piyasası şuan geçerli olan bir piyasa , kişiler , firmalar sürekli alım yapıyorlar.

Ana bayi olarak kastım , bölgenizdeki diğer satış yapanları ; kimdir bunlar , marketler , kırtasiyeler , internet cafeler , telefoncular , bilgisayarcılar vs. ben kendi bayilerimden örnek verdim.

Bu kişileri sisteminizi bayi yapacaksınız ve direk ana bayi olacaksınız.Bölgenizde ana yetkili olacaksınız , ne kadar çok bayi toplarsanız kar marjınız o kadar da artacaktır.

Sistem nasıl olacak , kontörleri nasıl alacağım diye düşünüyorsanız , firmamız sistemi size ücretsiz sağlıyacaktır ve gerekli tüm ayarlamaları yapacaktır.Firmamız Türkiye genelinde resmi ana kontör sağlayıcısıdır.Siz direk hiçbir aracı olmadan parça ve tam kontörleri bizden çok uygun fiyatlarla alacaksınız , ve bayilerinize kar marjı koyarak sunacağınız fiyatlar onların çok hoşuna gidecektir.

Bizim sisteme eklediğiniz kredi miktarı ile sisteminizdeki bayiler siz sistemin başında olmadığınız zaman bile otomatik kontör yükleyecekler , sizin takip etmeniz gerekenler , ödemeler + bayi toplama ve kar oranlarınızı incelemek olacak.

Sistemimizden tüm yüklemeleri ,bayileri vs tüm işlemleri kontrol edebileceksiniz.

Peki maliyet ne olacak ?

Sistem için öncelikle 30 TL bir ücret alınıyor bu ücret alan adı tescili ve hosting barındırma ücretidir.Her yıl tekrar bu ücreti vereceksiniz.Başka ekstra bir maliyetiniz olmayacaktır.

Nasıl Başlamanız Gerektiği Hakkında Bir Yazı ?

1. Öncelikle bize gereken kurulum ücretini yatırdıktan sonra , min. 1 gün içerisinde sisteminiz hazır vaziyete gelir.
2. Daha sonra yakınlarınızdan başlıyarak bayi toplayacaksınız , nazınızın geçtiği yerlerden başlayın , ve çok satış yapan yerleri bağlamaya çalışın.
3. Daha sonra bu bayilere kredi açmak için onlardan kredi ücreti isteyin 100 olur 200 olur
4. Bu aldığınız parayı bizim sisteme geçerek , bizdeki kredinizide aktif hale getirin , daha sonra kendi sisteminizden parayı aldığınız bayiye ne kadar para verdiyse o kadar kredi açın ve bayiniz satışa başlasın.

basit olarak mantık bu şekilde , bayiden aldığınız parayı kredi olarak açacaksınız , ama bizde krediniz yoksa bayiniz satış yapamaz

Peki benim karım ne olacak ?

Sizin karınız zaten sistemde yazacak , orda yazan kar bizde kredi olarak fazladan kalacak.Dilerseniz çekersiniz , dilerseniz kredi olarak kullanırsınız.

Ekstradan gelir getirecek süper bir araç , bu şekilde evlerini geçindirenler var unutmayın...

----

Peki nasıl başvurabiliriz.

Başvurabilmek için öncelikle bayi toplayabilme potansiyeliniz olmalı , yani 5,6 bayiyle değil , en azından işlem yapan 15,20 bayi toplayabilmelisiniz.

Şartlarımız şimdilik bunlar

Başvuru için aşağıdaki şekilde p.m bekliyorum.

Ad Soyad :
Şehir / İlçe :
Email /msn :
İrtibat Telefon :
Toplayabileceğize inandığınız aktif bayi sayısı :
Bu işi neden yapabileceğinizi düşünüyorsunuz :
Bölgenizde böyle bir hizmete ihtiyaç var mı?

bu şekilde p.m gönderirseniz dönüş yapılacaktır.

aven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocam düşünceniz çok akıllıca ben bu işle ilgileniyorum siz bize kontör sitesi mi kurup vereceksiniz 30 lira karşılığı ayrıca hangi firma yeriniz nerde deraylı bi şekilde bilgi verirseniz

Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bizim hakkımızda olumsuz düşünceniz olmasın , firmamız resmidir ,başvuru yapanlara dönüşl yapılacaktır , bilgileri internet ortamında paylaşma taraftarı değilim.

Evet 30 tl masrafı karşılığında sistemi kurup , teslim ediyoruz.

aven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocam pm yoluyla gönderseniz biraz daha açarsanız daha fazla kişi başvuracaktır eminim mesela sizin sitenizin içinde alt bayi mi olacağız yoksa bize özel site mi kuracaksız

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
şirketinizle ilgili veya web sitenizi pm olarak gönderebilirmisiniz ?

aven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kontör kalkıp dakika olacakmış o zamn ne olacak hocam

Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dakika'ya geçişlerde herhangi bir sıkıntı olmayacaktır , sistem bir kaç düzenlemeyle aynı şekilde çalşmaya devam edecektir.

Bunu yazıyorsunuz ve iyinet'te satış yapıyorsunuz. :D

Dikkat ederseniz bu şekilde hizmet veren bir firma yok , bu arada firmamz büyük il ve ilçelerde iş potansiyelini yapacak kuruluşlar ile yüzyüze görüşme yapmaktadır.

Bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmayın lütfen...

onur34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba biraz eski konu ama ilgileniyorum

- - - -Güncellendi - - - - - -

Merhabalar

Parça ve tam kontör piyasası şuan geçerli olan bir piyasa , kişiler , firmalar sürekli alım yapıyorlar.

Ana bayi olarak kastım , bölgenizdeki diğer satış yapanları ; kimdir bunlar , marketler , kırtasiyeler , internet cafeler , telefoncular , bilgisayarcılar vs. ben kendi bayilerimden örnek verdim.

Bu kişileri sisteminizi bayi yapacaksınız ve direk ana bayi olacaksınız.Bölgenizde ana yetkili olacaksınız , ne kadar çok bayi toplarsanız kar marjınız o kadar da artacaktır.

Sistem nasıl olacak , kontörleri nasıl alacağım diye düşünüyorsanız , firmamız sistemi size ücretsiz sağlıyacaktır ve gerekli tüm ayarlamaları yapacaktır.Firmamız Türkiye genelinde resmi ana kontör sağlayıcısıdır.Siz direk hiçbir aracı olmadan parça ve tam kontörleri bizden çok uygun fiyatlarla alacaksınız , ve bayilerinize kar marjı koyarak sunacağınız fiyatlar onların çok hoşuna gidecektir.

Bizim sisteme eklediğiniz kredi miktarı ile sisteminizdeki bayiler siz sistemin başında olmadığınız zaman bile otomatik kontör yükleyecekler , sizin takip etmeniz gerekenler , ödemeler + bayi toplama ve kar oranlarınızı incelemek olacak.

Sistemimizden tüm yüklemeleri ,bayileri vs tüm işlemleri kontrol edebileceksiniz.

Peki maliyet ne olacak ?

Sistem için öncelikle 30 TL bir ücret alınıyor bu ücret alan adı tescili ve hosting barındırma ücretidir.Her yıl tekrar bu ücreti vereceksiniz.Başka ekstra bir maliyetiniz olmayacaktır.

Nasıl Başlamanız Gerektiği Hakkında Bir Yazı ?

1. Öncelikle bize gereken kurulum ücretini yatırdıktan sonra , min. 1 gün içerisinde sisteminiz hazır vaziyete gelir.
2. Daha sonra yakınlarınızdan başlıyarak bayi toplayacaksınız , nazınızın geçtiği yerlerden başlayın , ve çok satış yapan yerleri bağlamaya çalışın.
3. Daha sonra bu bayilere kredi açmak için onlardan kredi ücreti isteyin 100 olur 200 olur
4. Bu aldığınız parayı bizim sisteme geçerek , bizdeki kredinizide aktif hale getirin , daha sonra kendi sisteminizden parayı aldığınız bayiye ne kadar para verdiyse o kadar kredi açın ve bayiniz satışa başlasın.

basit olarak mantık bu şekilde , bayiden aldığınız parayı kredi olarak açacaksınız , ama bizde krediniz yoksa bayiniz satış yapamaz

Peki benim karım ne olacak ?

Sizin karınız zaten sistemde yazacak , orda yazan kar bizde kredi olarak fazladan kalacak.Dilerseniz çekersiniz , dilerseniz kredi olarak kullanırsınız.

Ekstradan gelir getirecek süper bir araç , bu şekilde evlerini geçindirenler var unutmayın...

----

Peki nasıl başvurabiliriz.

Başvurabilmek için öncelikle bayi toplayabilme potansiyeliniz olmalı , yani 5,6 bayiyle değil , en azından işlem yapan 15,20 bayi toplayabilmelisiniz.

Şartlarımız şimdilik bunlar

Başvuru için aşağıdaki şekilde p.m bekliyorum.

Ad Soyad :
Şehir / İlçe :
Email /msn :
İrtibat Telefon :
Toplayabileceğize inandığınız aktif bayi sayısı :
Bu işi neden yapabileceğinizi düşünüyorsunuz :
Bölgenizde böyle bir hizmete ihtiyaç var mı?

bu şekilde p.m gönderirseniz dönüş yapılacaktır.

dönüsü nasıl yapacaksınız ilgileniyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi