İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anadilim.Org Satılıktır

Kaan Fakılı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar, yaklaşık 2 yıl önce büyük heveslerle yaptığım sitemi satışa çıkartıyorum. Benim için büyük bir emeğin karşılığı olan bu siteyi satmak hiç de kolay olmayacak. O nedenle gereksiz yorumlar lütfen yapmayın.

İlk önce siteyi satış nedenimi açıklamak istiyorum. Normalde böyle bir açıklama yapmayı gerekli görmezdim ancak işin ucunda anadilim.org gibi herkesin gönüllü olarak destek verdiği bir site olunca açıklama yapmam gerektiğini düşündüm. Siteyi satışa çıkarmamda 2 neden vardır. İlk neden okulumdan dolayı artık yazı girmeye pek vaktimin olmaması. Diğer neden ise yüksek lisans öğrenimim ve dil bilim araştırmalarım için gerekli parayı temin etmek istememdir. Buradan aldığm para ile kitaplarımı alacağım ve araştırmalarımı rahatlıkla yapacağım. Bu nedenle benim içim rahat. Yine Türkçe için bir şeyler yapmış oluyorum.

Sitenin çok fazla destekçisinin (manevî anlamda) olduğunu hepiniz az çok tahmin edersiniz. Birçoğunuz siteyi zaten daha önce duymuştur. Google'da arama yaparak site hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Site hakkında bilgi vermek istiyorum:

Site adresi: www.anadilim.org
Satış fiyatı: 2.500 YTL
Sitenin açılış tarihi: 2006-06-23
Kategori, sitenin içeriği nedir: Türkçe, makale, dil bilim
Günlük hit sayısı, kaynak link: 500 ile 3.000 hit arası değişiyor. Dileyene epey uzun bir süre kullandığım google analytics verilerini de vereceğim pdf halinde.
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Site tüm içeriği ile birlikte satılacaktır.
Hosting dahilmidir: Hayır.
Banlı olduğu sponsor varmı: Hiçbir yerden ban yememiştir.
Banlı olduğu arama motoru varmı: Hiçbir yerden ban yememiştir.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Zaten GPL bir lisans var.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Hayır yok.

Almaya talipli olan arkadaş isterse yazılımda bir iki ekleme çıkarma da yapabilirim. İletilerinizi bekliyorum arkadaşlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi