İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anadolu Klüplerinden Ultimatom!

B

baybars

Misafir
"Birinci Süper Futbol Ligi Kulüpler Birliği Vakfı'nda, 4 büyük kulüp ile diğer kulüpler arasındaki "yayın geliri dağılımı sorunu" büyüyor. 14 kulüp temsilcisi, naklen yayın gelir dağılımı önerilerinin kabul görmemesi durumunda lige katılmayacaklarını açıkladı." haberx.com

Sizce ne olur bunun sonu arkadaşlar...
bana sorarsanız fenerbahçe bu 14 takımıda yener...

Moderatör tarafında düzenlendi:

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Havuz dağılsında görsünler günlerini. Yılda 4x2 toplam 8 maçları izleniyor alt tarafı zaten. Haketmedikleri parayı istiyorlar. Çingenelik yapacaklarsa defolsunlar süper ligden.

Aziz yıldırım puana göre dağıtılsın demişti. Mükemmel bir fikir. Şampiyon olandan aşağıya doğru azalırdı gelirler. Herkes hakkettiği kadar alırdı. Ama bu gidişle herkes kendine göre bir kanala satıcak.

Ben fenerbahçeliyim. Aziz yıldırımın kafasını bozarlarsa FB TV de yayınlar maçları. Ordan gelecek 10milyon dolara kalmadık. Gerçekten çok sinirlendim bu dawranışlarına. 4 büyük kulübü hiçe sayarak eşit para istiyorlar. Resmen yüzsüzlük.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Fenerliyim ama anadolu takımları olmasa bunlar deli gibi birbiriylemi oynayacak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5