İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anahtar Kelime Analizi

sncdnc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar en etkili anahtar kelime analiz nasıl yapılır ? fikirlerinizi almak istiyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ne için yapacaksın?

sncdnc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Açmayı düşündüğüm siteler için anahtal kelime analizi yaparken google keywords kullanıyorum kelimelerde rekabet v.s konular için siz hangi siteleri yada programları kullanıyosunuz :) Elif onun için sordum

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Onu anladım sncdnc. Ama anahtar kelime analizi sitenin amacına göre değişir. Eğer gelir elde etmeyi düşünüyorsan o halde sponsoru gözönünde bulundurarak keyword analiz yapmalısın. Sponsordan sponsora kelimeler ve analiz araçları değişecektir.

sncdnc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Elif siteden gelir elde etmeyi düşünüyorum adsenseden olabilir yada satış yaparak keyword analizi sponsor kelime analizi nasıl yapmalıyım :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Adsense'den gelir elde edeceksen önce uygun bir sektör seçmelisin. Sonra o sektöre göre anahtar kelime seçimi yapmalısın. Burada bu seçim konusuna değindim.

Rekabet analizi için de buradaki yazı yararlı olabilir.

Araç isimleri istiyorum dersen: Keywords tool, Wonder wheel, Insights

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
rica ederim pm atmıştım baktın mı?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Rica ederim. Anahtar kelime seçimi ve analizi konusu gerçekten çok derin bir konudur. Araştırdıkça insan daha derinlere iniyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5