İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anahtar Kelimelerde 1 Günde ilk Sayfaya Sitenizi Nasıl Taşıyabilirsiniz ?

• Konbuyu başlatan dreaministanbul
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam bize adam akilli kelimelerde bi hareket göstersen, oyun, haber, ask, sevgi,mutluluk, spor, v.s. gibi inanabiliriz ama bos seyler bunlar ya

D

dreaministanbul

Misafir
Hocam bize adam akilli kelimelerde bi hareket göstersen, oyun, haber, ask, sevgi,mutluluk, spor, v.s. gibi inanabiliriz ama bos seyler bunlar ya
ya bakin
ben 32 yaşıma girecem.
yalan söyleyen insanları sevmiyorum.
yalan konuşmuyorum.
çok kısa sürede geçilir.

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bak konu basligin 1 gündü, simdi cok kisa sürede diyorsun. Hadi diyelim yine cok kisa sürede, senden bir atak görmek istiyoruz, bosuna konu kalabaligi olmasin forum.

D

dreaministanbul

Misafir
spor kelimesinde.
sporix.com geçilir.
diğerlerine bakmadım.

EUAdvisor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşım bu konuda sana cevap veren arkadaşların bir kısmı beni tanır..
Şimdi gecenin bir vakti gelmişsin o siteyi birinci yaparım bu siteyi birinci yaparım. Algoritmaları çözdüm falan filan. Bugün yaklaşık 20 site ile reklam için anlaştım. Madem bu kadar kolay çözdün madem bu kadar bu kadar bu iş artık sana göre bak benim sitenin konusu öyle zor bir konu değil yap birinci sırada görelim.
KOSGEB - TUBİTAK - İPARD - AB - CORDİS - EU Grants - Grants.
getir birinci sıraya al paranı ama öyle uçma bu arada...

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Yahu EUAdvisor yapabilir mi?

Yapabilen insan aa ben bunu yapıyorum diye ortalıkta konuşur mu? Belli ki fazla kaçırmş bu gece.

Bunu yapan adam şimdi en kral kelimelerde kendi sitelerini 1. yapmakla uğraşırdı. Fasa fiso..

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
spor kelimesinde.
sporix.com geçilir.
diğerlerine bakmadım.

Gec bir günde madem, buraya bu sekilde konu aciyorsan bir seylerin pesindesin ama tepki ters gelince bi ilerlemede kaydedemedin. Ama bahsettigin gibi gecilir diyorsan gec, önünde daha fazla calisabilecegin insan toplulugu ile karsilasirsin. Kendini ispat et en azindan!

EUAdvisor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kesinlikle katılıyorum PaulShark sana işte hodri meydan...Biliyorsunuz bugün bayağı bir reklam anlaşması yaptım. Laf kalabılığı yapmasın benim site zaten bazı kelimelerde birinci geliyor. İşi daha da kolay yapsın alsın parayı iki gün 22 gün süre veriyorum

D

dreaministanbul

Misafir
Arkadaşım bu konuda sana cevap veren arkadaşların bir kısmı beni tanır..
Şimdi gecenin bir vakti gelmişsin o siteyi birinci yaparım bu siteyi birinci yaparım. Algoritmaları çözdüm falan filan. Bugün yaklaşık 20 site ile reklam için anlaştım. Madem bu kadar kolay çözdün madem bu kadar bu kadar bu iş artık sana göre bak benim sitenin konusu öyle zor bir konu değil yap birinci sırada görelim.
KOSGEB - TUBİTAK - İPARD - AB - CORDİS - EU Grants - Grants.
getir birinci sıraya al paranı ama öyle uçma bu arada...
seni önemli olan benim tanımam.
başkalarının tanıyıp tanımadığı şahsen beni ilgilendirmiyor.
ya en aptal insan bile bir algoritmayı çözebilir.
bir deli kuyuya 1 taş atmış.
40 akıllı çıkaramamış diye bir söylem var.
bir kişi çözecek.
yani hep böyle olmadımı geçmişe bakarak konuşursak.
neden google algoritmasını sürekli değiştiriyor.
şu anki algoritması çok basit.
ilk türkiyede denemeye başladılar.
algoritma dünya genelinde uygulanmaya başlanacak.
genelde öyle yapıyorlar.
hani tüm ilaç şirketleri vs önce türkleri kobay olarak kulanırlar ya
google'da öyle yapıyor
:)
bizimkiler hep çözüyorlar.
kimseyi inandırmak zorunda değilim.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
forum kelimesinde 67. sıraya kadar gelmiştim ki bir hile yapayım dedim google amca affetmedi 500. sıralara tekmeleyi verdi :) dream in istanbul dalga geçiyor muşsun gibi bir halin var verdiğin referanslar sıradan referanslar oyun haber müzik falan filan bunlarda ilk sıralara yüksel görelim şu geçilebilir şu geçilir falan :D senin teorilerine göre facebook ta geçilir :)

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kimseyi inandirmak zorunda degilsen buraya bu konuyu acmanada gerek yoktu. Madem yapiyorsun dedigimiz kelimelere gel.

Bak EUAdvisor arkadasimizda sana kelimeler verdi en azindan onlarla ugras parani kazan. :)

EUAdvisor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1. beni kimin tanıyıp tanımadığı önemli değil. Hatta senin tanıman bile önemlli değil önemli olan sana ticari bir teklifim var boş konuşmuyorum sende boş konuşma verdiğim kelimelerde yap birinci hem senin dediğin gibi 2 ginde değil 22 günde yap al paranı.

2. Kobaylar ilk Türkiyede değil Malezya da denenir. İsviçre ve Franss üzerinden sallama dan konuşda alim diyelim

D

dreaministanbul

Misafir
forum kelimesinde 67. sıraya kadar gelmiştim ki bir hile yapayım dedim google amca affetmedi 500. sıralara tekmeleyi verdi :) dream in istanbul dalga geçiyor muşsun gibi bir halin var verdiğin referanslar sıradan referanslar oyun haber müzik falan filan bunlarda ilk sıralara yüksel görelim şu geçilebilir şu geçilir falan :D senin teorilerine göre facebook ta geçilir :)
başka sitenin anahtar kelimelerini çalmaya kalkışırsan.
veya alt sayfalarının başlığını değiştirmeye kalkarsan.
sonucu bu olur.
bu arada facebook'u geçebileceğimi veya geçilebileceğini söylemedim.
facebook geçilemez.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
biz sana kelime verelim sen o siteyi ilk sıraya sok, ozaman anlayacağız ne olduğunu

EUAdvisor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sonucu bu olur.
facebook geçilemez.

Ya ne saçmalıyorsun kardeşim. O zaman KOSGEB - TUBİTAK - CORDİS resmi kurumların kelimesi bu resmi kurumlar dışında kimse kosgeb tubitak - cordis kelimelerini kullanamaz mı google kullananlara tekmeyi atar mı....Dediğim gibi boş konuşma da alim zannedelim

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
sonucu bu olur.
facebook geçilemez.

tahminin oldukça basit anahtar kelime alt başlık mevzusunu yeni bitme çocuklar yapıyor biz daha matematiksel işlemlerle uğraşıyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi