İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anahtarlik Kamera Kargo Dahil 25.99 TL !!

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
TÜRKİYEDEN GÖNDERİM HEMEN KARGO !!!

10 ADET ALANA SADECE 219 TL !

Kredi Kartina 12 AY Taksit imkani ! Sanalpazar.com guvencesiyle !

product_9.jpg

TÜRKİYE'DEN GÖNDERİM
AYNI GÜN KARGO

SESLİ HD VİDEO KAYDI !!!

ÖZELLİKLER :

Dahili Hafızası Yoktur Hafıza Kartı Kullanılması Gerekir

8 GB'a Kadar Micro SD Hafıza Kartı Desteği
Sesli ve Görüntülü Kayıt işlemi
Bilgisayar Üzerinden Kayıtları İzleyebilme
30 Fps Çekim Kalitesi
1280x1024 Video Kalitesi
Sesli Video Kaydı
720X480 Fotograf Kalitesi
Usb Bellek Olarak Kullanabilme
Boyutları: 50 x 32 x 13mm (Boy x En x Çap)
Ağırlık 16 gr
USB 2.0 ve 1.0 Uyumlu
Gerçek zaman AVI video formatında süper görüntü kaydı
Dahili Sarj edilebilir batarya tipi: Lithium-ion
USB Şarj Kablolu (USB den de sarj edebilirsiniz)

Tarih ve Saat Ayarları
Bilgisayarımızda yeni boş bir notepad açıyoruz
İçini açıp başlatılmasını istediğimiz tarihi oraya şu formatta olacak şekilde yazıyoruz ben örnek olarak şu anın saat ve tarihini yazıyorum,
Bu şekilde ===>>>

[date]
2011/05/25
20:15:00

Daha sonra içine bu bilgileri yazdığımız dosyanın adını TAG.txt olarak değiştiriyoruz.
Cihazımızı pc ye usb yolu ile bağlıyoruz içine girerek ana dizine yani Movie Klasorunun olduğu kısma ( Movie klasorünün içinde değil) oluşturduğumuz TAG.txt dosyasını kopyalıyoruz.
Sonraki adım cihazı PC den çıkartıp kayıt yapmak olacaktır.
Göreceksiniz ki kayıtlara TAG.txt dosyasına girdiğimiz tarihten itibaren kayıt yapacaktır.
İkinci taktığınızda ana dizinde TAG.txt dosyasını görmeyeceksiniz bu doğaldır.

VİDEO KAYDI
ON/OFF düğmesine uzunca basarak cihazı açıyoruz ve FOTO/KAMERA düğmesine 3sn kadar basarak video kaydetmeye başlıyoruz. Tekrar kaydı bitirmek için FOTO/KAMERA düğmesine basarak kaydı bitirmiş oluyoruz
Cihazı tamamen kapatmak için yine ON/OF düğmesine uzun süreli basıyoruz

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

ON/OFF düğümesine kısa basarak sarı ışığın hafif yandığını göreceğiz. Artık FOTO/KAMERA düğmesine tek ve kısa basarak istediğimiz kadar fotograf çekebilirsiniz

Cihazın kullanımı ile ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s.) doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir
tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini unutmayınız.
Bu tip uygulamalardan satıcı sorumlu tutulamaz. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.

Bilgi : 0 541 3248324 - 0 542 3248324 - 0 542 242 1 575 - ebitech.com

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sesli HD video kaydı, 1280x1024 video kalitesi konusunda hemfikir miyiz? Amatör fotoğrafçıyım, DSLR makine kullanıyorum, bende yok bu özelliklerde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5