İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anahtars.com

M

murme

Misafir
evet yiyodum trextra ama günlük 120.000 gösterim kazanmama ragmen tüm banner türlerinde tıklama oranı %0,1 civarlarında oluo zor bile oluo :

S

SaveTargetUs

Misafir
Ya hani derlerya şurada duvalarlara bizim reklam afişlerini yapıştır sana yemek ısmarlıycam. Yada maç vardır taraftar yoktur. Ben sana otobüs vericem 30 milyonda para vericem. Doldur getir otobüsü taraftar lazım. Aynı mantık. Gazlamış göndermişler. Birşey bildiğide yok gelmiş konuşuyor. Pr artırıyormuşta çok güzel hit yolluyormuş. Hikaye, sadece sömürüyor. Yada kendi sitesi gelmiş burada safa yatıyor.

S

Senbul

Misafir
Banner değişimi eskidedi ya artık fossss;bir ...oka yaramaz.Banner değişimi yerine hit yollayan link sitesine pop-up acarsın hitin anasını ağlatırsın.
"Gecti banner değişimi zamanları ; aç pop-up'ı link sitesine"

Eheuh ata sözü gibi oldu beaaaaa.

rockaltin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SaveTargetUs neden saygısızca konuşuyorsun. Ben burada kimseye hakaret etmedim ama sen elinde delil olmadan sağa sola çamur atıyorsun. Benim o site ile bir ilgim yok. Şayet adamların hile ile tanıdıklarına kıyak geçtiğini düşünüyorsan bu suçtur ve suç duyurusunda bulun onlar hakkında. Elinde delil olmadan kimseye çamur atma. Ben rakamlarla ve delillerle konuşuyorum. Sitene günde 100 kişi giriyor ve verim alamıyorsan o senin sorunun. Arkasında koskoca bir firmanın olduğu bir sitenin böyle küçük oyunlar peşinde koşacağını düşünmek gülünçlük. Sana göre microsoftun sahibi olduğu Linkexchange de kesin hile yapıyordur. Tanıdık sitelerine gösterim dağıtıyordur. Üzücü bir mantalite.. Klasik çamur at izi kalsın mantığı.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rockaltin' Alıntı:
Heryerde Anadolurock.com un reklamını yapıyor diyorsunuz ama adamların rankına Alexa da baktığınızda neden böyle olduğunu görürsünüz. Anadolurock ın Alexa rankı: 9,567. Bu ne anlama geliyor biliyor musunuz? Adamların günlük 30.000 e yakın tekil hiti var demek anlamına geliyor. Nerden baksan da 400.000 sayfa gösterimi yapıyordur sitesinde günlük. Ee böyle olunca da tabiki haldır huldur her yerde onların bannerları gösteriliyor. Dediğim gibi iyi hazırlanmış ve sayfa gösterimi yüksek bir siteniz varsa sizinde bannerınız böyle 2800 sitede haldır huldur gösterilr ve tabiri caizse ufak siteleri sömürürsünüz. Zira komikler.com da aynı şekilde. Adamlar bütün sayfalarına anahtars.com kodu eklemiş. Tatlı olmasa bunu yapmazdı sanırım girinde bakın :) Nerden baksan oda 250-300 gösterim yapıyordur. Büyük site çünkü. Bende her yerde komikler.com un bannerını görmeye başladım :) Tatlı reklam. Ufak siteniz varsa yorum yapmayın bence.

Hoşçakalın.

Bu yüksek trafiğin kayıtlı tüm sitelerde Anadolurock.com reklamı çıktığı için olma ihtimalinide söylermisin?

Ayrıca 100.bin gösterim yapan siteler böyle ufak hitlerle uğraşmaz. Boşu boşuna avukatlık yapmasın kimse.

S

SaveTargetUs

Misafir
Kimin arkadasında koskoca bi firma var :) Bildiğimiz web sayfası. Alla alla.
Senin başkasının akıllarından geçen şeyleri okuma diye bir özelliğinmi var nerden biliyorsun benim Linkxchange hakkında öyle düşündüğümü¿
Suç duyurusu açmam kimse hakkında bak görüşümü burada lafı geçince yazıyorum. Internette yasal olan hiç birşey yok. Kimi kime şikayet ediceksin. Ne diyeceksin hitini çokmu gösteriyor :) Ya güldürme beni.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rockaltin' Alıntı:
Arkasında koskoca bir firmanın olduğu bir sitenin böyle küçük oyunlar peşinde koşacağını düşünmek gülünçlük.
Avukat arkadaşım ben o firmanın adresini biliyorum. O sokak küçük bir mahalle arası 10-15 binalık garip biryer. Mahalle maçı yapardık o sokak elemanlarıyla. Her neyse yani o sokaktan koskoca bir firma çıkmaz. Çıksa da taşınır yani koskoca firmanın yan sokakta işi olmaz.

S

SaveTargetUs

Misafir
rockaltin' Alıntı:
SaveTargetUs neden saygısızca konuşuyorsun. Ben burada kimseye hakaret etmedim ama sen elinde delil olmadan sağa sola çamur atıyorsun. Benim o site ile bir ilgim yok. Şayet adamların hile ile tanıdıklarına kıyak geçtiğini düşünüyorsan bu suçtur ve suç duyurusunda bulun onlar hakkında. Elinde delil olmadan kimseye çamur atma. Ben rakamlarla ve delillerle konuşuyorum. Sitene günde 100 kişi giriyor ve verim alamıyorsan o senin sorunun. Arkasında koskoca bir firmanın olduğu bir sitenin böyle küçük oyunlar peşinde koşacağını düşünmek gülünçlük. Sana göre microsoftun sahibi olduğu Linkexchange de kesin hile yapıyordur. Tanıdık sitelerine gösterim dağıtıyordur. Üzücü bir mantalite.. Klasik çamur at izi kalsın mantığı.

Benim Tekil 10.000 - çoğul 100.000 gösterimim var. 100.000 den 3 tane sıfır silersen 100 olmaz. 100 bin olur. Yani aynı tas aynı hamam.

rockaltin sana bir güzellik yapıcam. Bence bu konuyu hiç uzatmayalım. En baştan oku kendi yazdıklarını ve verilen cevapları. Söylediğin herşey çürütüldü. Bence boşuna avukatlık yapıyorsun.

Xdosyalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar en iyi link takas sitesi olarak izbanner.com' u öneririm

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, amacınız sadece hit almaksa üye olmayın bu siteye!

Amacınız arak/çalıntı/size ait olmayan/bayağı sitenizi (kusura bakmayın ama Türkiye'de internetin artık suyu çıktı, her sitede aynı şeyler : döviz, borsa, hava durumu, haberler, belki cinsel içerik, arama, siteler dizini vs. [zaten bunların da %90'ı tamamen arak] ) şişirilmiş hitle doldurmaksa böyle şeylere girişmeyin, hatta site yapmayın artık! Barındırmaya, alanadına, internete verdiğiniz paraya yazık. İnsanları salaklaştırmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz! Ayrıca lütfen sahte gösterim yapıp bizim hedef kitlemize ulaşmamızı engellemeyin, insanlar biraz da adam gibi site görsün!

Eğer amacınız, hedefinize odaklı hit almaksa bu siteye üye olun. Ben faydasını gördüm.

İlgilenenler için : Yöneticilerle de hiçbir bağıntım yok!

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@merme konusma seklin bence biraz yalnis. Bundan soyle bir sorun cikiyor.

TURKIYE DE :
Ucretsiz email sitesi var "NEDEN BIR KISI DAHA YAPSIN"
Mp3 Download sitesi var "NEDEN BIR KISI DAHA YAPSIN"
Toplist Sitesi var "NEDEN BIR KISI DAHA YAPSIN"
Arkadaslik sitesi var "NEDEN BIR KISI DAHA YAPSIN"
Haber sitesi var "NEDEN BIR KISI DAHA YAPSIN"
Itiraf sitesi var "NEDEN BIR KISI DAHA YAPSIN"

ve daha cogaltilacak bircok cumle ... Mynet Ucretsiz email dagitiyor diye x.com dagitmasin mi ? nede olsa mynet dagitiyor. Bundan soyle bir sorun cikmaz mi. Atiyorum bir tane x.com diye haber sitesi var. Bir tane de y.com diye haber sitesi var. x.com sitesinin sahipleri siyasi goruslerini haberlere yansitiyorlar. Buda bana ters geliyor. Sitelerini ziyaret etmek zorundamiyim ? Hayir degilim y.com 'a gircem. Orayi da mi beyenmedim q.com 'a gircem. Alternatifsiz isler her zaman insanlari yozlastirir.

Son olarak konusmalarin ve yazdiklarin da bircok kisiyi sucluyorsun. Uzerime alindigim icin soylemiyorum ama kirici oldugunu belirtmek isterim. Benim icin problem degil. Benim belli hedeflerim ve belli amaclarim var. Projelerim icin amaclarimi yapmak zorundayim. Su anda mp3 sitemde var arkadaslik sitemde var link sitemde var yabanci sitemde var. Bu demek degildir ki insanlari biktiriyoruz. Benim siteme girmesin baskasinin sitesine girsin. Problem degil ki ...

Iyi calismalar...

S

Simpson

Misafir
rockaltin' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlarım,

Anahtars.com diye bir banner değişim ağı var. Bu siteye üye olunca sitenizin linki adamların site kategorilerine ekleniyor ve pagerankınızı ciddi anlamda arttırıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca banner değişim ağı sayesinde sitenizin reklamını da ücretsiz olarak 2800 e yakın web sitenizde yapabiyorsunuz. Eğer sitenizin ciddi sayfa gösterimi varsa muhteşem geridönüşler elde etmeniz mümkün. Ben kendi web siteme Anahtars.com sayesinde günlük 1500 e yakın tekil ziyaretçi alıyorum. Ayrıca bu ağa çok büyük siteler kayıtlı. Bazıları:

1 - Pcworld.com.tr
2 - Garaj.org
3 - Gezinet.com
4 - Anadolurock.com
5 - Komikler.com
6 - Gamegarden.net
7 - Maxiasp.net
8 - Saklanbac.com
9 - Veya.net

Katılmasanız bile mutlaka üye olup inceleyin, test edin. Memnun kalacağınıza eminim.

Saygılar

evet iyi bir konuya degindin arkadaşım bi dahaki sefere banner degişim programlarından aldıgın koda iyi bak tamammı :) adamlar kodun içine anadolurock adlı kendi sitelerin kodunu koymuşlar iframe ilede gizlemişler webserviste baktıgımda anadolurock 35.000 tekille gidiyordu allahtan webserviste çabuk uyandı ve anadolu rock u postaladı bu insanlar senin benim gibi sitesini buyutmek için gece gündüz ugraşan webmaster lerin sırtından geçiniyor ve ben böyle adilere hit kazandırmam kardeşim madem şirketler işlerini adam gibi yapsınlar bide sözüm size toplist lerden her aldıgınız koda iyi bakın [dün yada bu gün açılanlardan] özelliklede banner degişim programlarına kimsenin kimsenin sırtından geçinmeye hakkı yok.!!! :mad:

S

Simpson

Misafir
KerneL32' Alıntı:
@merme konusma seklin bence biraz yalnis. Bundan soyle bir sorun cikiyor.

TURKIYE DE :
Ucretsiz email sitesi var "NEDEN BIR KISI DAHA YAPSIN"
Mp3 Download sitesi var "NEDEN BIR KISI DAHA YAPSIN"
Toplist Sitesi var "NEDEN BIR KISI DAHA YAPSIN"
Arkadaslik sitesi var "NEDEN BIR KISI DAHA YAPSIN"
Haber sitesi var "NEDEN BIR KISI DAHA YAPSIN"
Itiraf sitesi var "NEDEN BIR KISI DAHA YAPSIN"

ve daha cogaltilacak bircok cumle ... Mynet Ucretsiz email dagitiyor diye x.com dagitmasin mi ? nede olsa mynet dagitiyor. Bundan soyle bir sorun cikmaz mi. Atiyorum bir tane x.com diye haber sitesi var. Bir tane de y.com diye haber sitesi var. x.com sitesinin sahipleri siyasi goruslerini haberlere yansitiyorlar. Buda bana ters geliyor. Sitelerini ziyaret etmek zorundamiyim ? Hayir degilim y.com 'a gircem. Orayi da mi beyenmedim q.com 'a gircem. Alternatifsiz isler her zaman insanlari yozlastirir.

Son olarak konusmalarin ve yazdiklarin da bircok kisiyi sucluyorsun. Uzerime alindigim icin soylemiyorum ama kirici oldugunu belirtmek isterim. Benim icin problem degil. Benim belli hedeflerim ve belli amaclarim var. Projelerim icin amaclarimi yapmak zorundayim. Su anda mp3 sitemde var arkadaslik sitemde var link sitemde var yabanci sitemde var. Bu demek degildir ki insanlari biktiriyoruz. Benim siteme girmesin baskasinin sitesine girsin. Problem degil ki ...

Iyi calismalar...

çok dogru konuştun arkadaşım bravo evet seninde dedigin gibi bir mynet var sanki bu türkiyede...eminimki mynet i sollayacak webmaster ler var bizim ülkede yani sitenin index ine bakıpta aaa siteye bak demesinler valla öyle çocuklar vardı yazdıkları kodlarla milletin dudagını uçuklatanlar görsellik konusunda uzman olanlar var hey yavrum hey destek çıksınlar bakalım bu türkiyede kaç tane mynet çıkıyor piyasaya
akıllı olsun o zaman cahil webmasterlerde gidip sitelerine e-kart linki veripte mynete linklemesinler işi bilsen ne farda etrafta salak çok ,çok bilip çok konuşanlar var

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha iyisini yapabiliyorsa tabi yapsın ama aynı özellikleri eşit veya daha düşük kalitede sağlayacaksa yapmasın başka bir alana yönelsin o alanda en iyisi olmaya çalışsın...

I

idealsohbet.com

Misafir
anahtarsmis adamlar paso kendi reklamını yapıyor.. tabi kek cok piyasada..

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gereksiz bir site anahtars.com maxiasp nin gereksiz bi sitesi uzak durunuz

H

hengame

Misafir
valla ben kullanıyorum 12 bin gösterim yaptım 11 bin küsür gösteim hakkım var süper valla bence tavsiye

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
11bin gösterim hakkının nesi süper ? Sana gönderdiği hitle değerlendir bence. Yoksa 12bin gösterime 100.bin hak verse ne farkeder..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5