İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

anarschi.org 15TL Den

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Domain:anarschi.org
Firma:KarıncaHost
Bitiş Süresi:01/08/2012
Fiyat:15TL
Firma İçi Ücretsiz Transfer İmkanı
Ban VS. Yoktur

Ödeme İş Bankası Havale

Havale Ücreti 3 TLYi Alıcı Öder

Fiyat Gayet Makuldur

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
satış değil aslında bi nevi devir gibi reg fiyatına çünkü :) blog için güzel domain

yorum için teşekkürler

AliArslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yalnız ufak bir problem var. Anarschi.com isimli blog sitesinin sanki biraz benzeri olmuş :)
Eğer site sahibinin marka tescili varsa domaini alacak arkadaşın başını yakabilir. Bunu da unutmamak lazım.

(Mesaj konunuzu baltalama amaçlı değildir, sadece sorumlulukları hatırlatmakta fayda var. Olaya hukuki boyutuyla da bakın Türkiye eskisi gibi değil ;))

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
evet heklemişler
SenioR: **** Anarşinizi Kaç Tane Şehit war Sizin Haberiniz Warmı ?
Diyede Yazmışlar Bilmiyorlarki 91/4 Gidiyorum Askere O Yüzden Site Satışta..
Böyle Dengesizlere Lamer Derim Ben :)

Ekleme:
Yalnız ufak bir problem var. Anarschi.com isimli blog sitesinin sanki biraz benzeri olmuş :)
Eğer site sahibinin marka tescili varsa domaini alacak arkadaşın başını yakabilir. Bunu da unutmamak lazım.

(Mesaj konunuzu baltalama amaçlı değildir, sadece sorumlulukları hatırlatmakta fayda var. Olaya hukuki boyutuyla da bakın Türkiye eskisi gibi değil ;))

Beyazıt Kölemenden Herhangibi Bir Uyarı Vs. Gelmemiştir,
Yasal Anlamda Satışında Sorun Yoktur, Anarschi Diye Bir Marka Tescilide Yoktur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5