İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anasayfa

T

trgy

Misafir
www.iyinet.com

Herkes forum adresi değişsin diyordu index atmayı daha uygun gördüm. Sonuçta forum adresi değişse de index atacaktık ve iyinet.com yazarak girecektik o yüzden böyle daha mantıklı.

Blog kısmını ise yedek aldım bi kaç problem oluştu onu da yarın hallederim.

Tasarım hakkında yorumları alalım. :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Boyutlar birazda küçültülüp nazik bir hale gelsin. Scrool Down yapmaya gerek kalmasin bence güzel.

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
iyi güzel hoş da o dünya resminin ne işi var orda :p

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ana sayfa ogame gibi olmuş:D

http://www.istockphoto.com/index.php şurdan güzel bir resim bulup alın bence hatta beyenince buraya koyunda bizde oy verelim beyenilen resimlere:D hatta üyeliğimi bulursam bende kredi vardı alır koyarım (söz vermiyim tabi)

bide ben hala maskotun kötü olduğuna inanlardanım :( şöle daha güzel bi maskotla ilerlese forum daha iyi olur.Paraya kıyılmalı bence

T

trgy

Misafir
ana sayfa ogame gibi olmuş:D

http://www.istockphoto.com/index.php şurdan güzel bir resim bulup alın bence hatta beyenince buraya koyunda bizde oy verelim beyenilen resimlere:D hatta üyeliğimi bulursam bende kredi vardı alır koyarım (söz vermiyim tabi)

bide ben hala maskotun kötü olduğuna inanlardanım :( şöle daha güzel bi maskotla ilerlese forum daha iyi olur.Paraya kıyılmalı bence

Paraya kıyıyorum zaten merak etmeyin. :p Maskot kişiye göre değişir başka bir maskot gelse başkası beğenmeyecekti mesela yani herkesi memnun edemeyiz. Üzgünüm ama böyle kalacak artık . :)

Sevgililer gününü yalnız geçirecek sanmayın hatun bulduk bi tane :p

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Şuanki maskot daha çok dişiye benziyor sanki :p

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Paraya kıyıyorum zaten merak etmeyin. :p Maskot kişiye göre değişir başka bir maskot gelse başkası beğenmeyecekti mesela yani herkesi memnun edemeyiz. Üzgünüm ama böyle kalacak artık . :)

Sevgililer gününü yalnız geçirecek sanmayın hatun bulduk bi tane :p

Maskotu beyenmememin nedeni arı olması değil olan maskotta güzelleştirilebilir .Biraz çeki düzen verilse gelenler onu öyle hatırlamasa yeter:D

E

Ephitet

Misafir
Aynen giriş ogame gibi olmuş :p o resmin yerine başka bi'şey gelirse çok güzel olur.

egalix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
hoş olmuş fakat sabah olduğundan dolayı sanırım üst menüdeki linkleri çok zor farkettim

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
@egalix
+1
bende üst menüyü zor fark ettim :=) dünya garip

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dünya resminin yerine daha göze hoş gelen bir resim konulabilir.arı güzel olmuş ama çiçek gözü yoruyor çünkü çok parlak ve çiçeğin kendisi pek görünmüyor o yüzden daha net belirgin yapraklarında su damlacığı olan daha değişik çiçek denenebilir.geri kalan kısımlar süper olmuş.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Siz söylüyene kadar ben o üstteki linkleri farketmemiştim bile tekrar baktım yeni gördüm :D

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Ogame:p Şaka bir yanada onu koymanin mantiği nedir ki ? Yani burayla alakasi nedir merak ettim.Hoş güzel durmuş ellerinize sağlık..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5