İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anasayfada Etiket Durması Yararlı mı ?

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
arkadaşlar wordpress de etiketlerin ana sayfada durmasının yararı ve zararı nedir ? şahsen ben görüntü açısından koyma taraftarı değilim. koymazsam eksiklik midir ?

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eskiden faydalıydı ama şuan zararlı olduğunu söyleniyor. anasayfada değil de alt sayfalarda gösterseniz daha iyi.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bne şöyle birşey anlatayım,kardeşimin derslerini araştırmak için google giriyor ve ilgili ödev kelimesine yazında bir WP tabanlı site geliyor sitede çok fazla anahtar kelime ve uygun konu başlıkları var ama içerik yok :)
Aklında bulunsun istedim fazla abartıya kaçma derim.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Etiketleri anasayfada göstermek genellikle görüntü açısından çirkin duruyor. Yararları ve zararları üzerine düşünürsek bana göre;

Görüntüyü bozuyor ve aşırı sayıda olduğunda sayfanın spam olarak algılanmasına neden olabilir.

Diğer açıdan baktığımızda etiketler arama motoruna site ile ilgili bilgiler verirler. Aranan kelimelerde kullanıcının siteye gönderilmesine yardımcı olurlar. Rastgele kullanılması da botun sayfaya her girdiğinde değişiklik bulması içindir.

Kullanıp kullanmamak sana kalmış. Benim anasayfamda yok.

R

RadoyNet

Misafir
Fazla abartıya kaçınılmadan yararı vardır.

Bir dükkana giriyorsun, her yerde fiyatlar yazarsa mı hoş olur? Yoksa arada bir ana başlıklar halinde yazarsa mı?
Hiç yazmamasını sormuyorum bile...

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Bir çok sitede bulunduğu için eminim ziyaretçiler artık alışmıştır.
Etiketlere şekil şemal veren güzel bir görselliğe kavuşturan eklentiler var, onları kullanıp daha hoş bir şekilde anasayfada yayınlayabilirsin, bu sayede hem anasayfanın göze hoş gelmeyen çıplaklıklarını kapatmış olursun hem de daha canlı gösterebilirsin..
Seo açısından yararı var mı bilmiyorum ama zararı olduğunu düşünmüyorum..

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
ciddi bi yararı yoksa bana da itici geliyo. koymuyorum artık :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5