İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

anasayfayı nasıl vitrin yaparız

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
merhabalar, elimde bir tema var. anasayfası normal blog girişleri(orjinalindeki gibi). bunu şu şekilde değiştirmek istiyorum. 3 sütun 5-6 satır logolar gözükecek. yani yazı içinde özel alana "logo" diye eklediğim değer o 150x100 lük alanda gösterilmesi. tek istediğim bu. bunu yapmak için orjinal kodları nasıl değiştirmem lazım

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
arkadaşlar bu ücretsiz olmaz diyorsanız teklifinizi verin veya yaparım ama ücret isterim diyin. bütçem kısıtlı olsada elimden geldiğince anlaşmaya çalışırım

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
three-column-layout.gif

gösterdiğiniz resimdeki gibi olacak şablon. ama 3 sütun dediğim content(yani orta blok) içindede 5-6 satır firma logosu konacak.

benim istediğim şablon bu 3 sütunlu tema. ama orta kısım vitrin olacak. 30 civarı firmanın logoları content kısmında olacak. onun altına yazılar gelebilir problem değil. ama vitrin bölümü olmalı. bunu bir eklentiyle yapabiliyorsak oda olur sorun değil. yeterki benim istediğim vitrin olayı olsun
örn : http://www.dunyaticaretmerkezi.com/

orta kısımda firma logolarını koyabileceğim ve panelden değiştirilebilcek bir şey istiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5