İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AnatoliA Hosting

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar AnatoliA Hosting e ne oldu bilen var mı,domainim gitti yaw siteye ulaşamıyorum

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
merhaba,
Şu an ilgili firmanın sitesine ulaşabiliyorum, demekki geçici bir sorun oldu, her geçici bir sorunda buraya firma hakkında mesaj yazarsanız burası çöplüğe döner.
Lütfen firmaya; mail adreslerinden, telefon numarasından veya var ise ticket sisteminden ulaşmanız tavsiyemdir.

AnatoliA Bilgisayar ve Medya Hizmetleri
Tel: 236 715 58 70
Email: [email protected]

N

nudembilisim

Misafir
merhaba,
Şu an ilgili firmanın sitesine ulaşabiliyorum, demekki geçici bir sorun oldu, her geçici bir sorunda buraya firma hakkında mesaj yazarsanız burası çöplüğe döner.
Lütfen firmaya; mail adreslerinden, telefon numarasından veya var ise ticket sisteminden ulaşmanız tavsiyemdir.

AnatoliA Bilgisayar ve Medya Hizmetleri
Tel: 236 715 58 70

Merhaba;
Dediğinize katılıyorum adamın sitesi yavaş değil yok sitem yavaş sitesine 6 ay ulaşır 1 dk ulaşamaz hemen forumlara hostbula mail ile küfür yazar yani artık inanın bu host işinde şeref kalmadı.Müşteriler kesinlikle duyarlı değilller.

Saygılarımızla..

Mert45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet millet kendisi iş yapsı diye diğer saygın firmaları kötülüyorlar

N

nudembilisim

Misafir
evet millet kendisi iş yapsı diye diğer saygın firmaları kötülüyorlar

Merhaba;
Bugün müşterinin biri gelmiş bana her gün yedek alacaksın yoksa seni boyle boyle yaparım dedi.Bende gerekeni yaptım hesabındaki 25 tane domaini anında suspend ettim.Zaten birşey kazanmıyoruz üstüne küfürde yiyiyoruz.

Saygılarımla.
Konu kapatsınlar Anatolia Mustafa bey hatrına...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bizimde 1 server 2 reseller ve shared hosting hizmetimiz var anatolia'da.
şu an kesinti var. sanırım problem yaşıyorlar.
düzelir inşallah gün içinde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5