İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Android hakkinda hersey

blnt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oncelikle herkese Merhaba,

Android isletim sitemi kullanan smartphone ve tabletler icin detayli bilgi kaynagi iceren Android Portali sitesini acmis bulunmaktayim.

Sitede kaynak olarak Htc, Samsung, Sony ve benzeri akilli telefonlar icin tasarlanmis yeni rom yazilimlarindan tutunda cihazlarin ozelliklerinin tanitiminin yapildigi ve oldukca kullanisli bir portal sunmaya calistim. Elimden geldigi kadariyla yeni teknoloji ile gelen yeniliklerin bulundugu Android portalinda ucretsiz uygulamalari ve bu ugulamalarin ne ise yaradigi hakkinda bilgileri bulabilirisiniz.

Acer android tablet, Asus android tablet, Htc android tablet, Samsung galaxy tab 2 ve diger bir cok tablet hakkinda bilgisahibi olmak istiyorsanim mutlaka Android Portalini ziyaret etmelisiniz.

Sitede Android tablet ve telefonlar icin en yararli 10 Android programlari inceleyebilirsiniz.

Adres: http://android.paylas.nl

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5