İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Android,İos Para Kazan-AppTrailers -Yenii-En iyi kazandıran uygulama

musamen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
App Trailer uygulaması ile hem oyunların trailer videolarını izleyip hem de kurarak puan kazanabilirsiniz.Teklif miktarı gerçekten fazla özellikle 5 puanlık.
Minimum ödeme Paypal 150 puan=0.15$ ve anında yapıyor.
Bugün denedim.ödemeyi yaptılar.Aynı gün 3 ödeme aldım. sonuncu 0.66$

Bonus Code olarak hmd38 kullanırsanız 100 puan veriyor.

Kurduktan sonra da videos> invite friends konusunun altında kod girme yeri varmış.

Teklifler ve Kullanımı

Videos kısmında uygulamalar liste şeklinde sıralı ve karşısında watch ya da 5-8-10 puan yazar watch yazan 5 puandır genelde.
Video izlendikten sonrada kurduğunuzda vereceği puan çıkar genelde 150 puan farklı da olabilir artık ne verdiyse.

Offers Esas kazanç bu kısımda yine trailer ya da çeşitli firmalara ait videolar,uygulama deneme var puanı yüksek.Yalnız üye olduktan belli bir süre sonra geliyor teklifler.Kontrol edin açılırsa denersiniz videoları
100,200 puanlık çalışan videoları ve bulduğum yeni yöntemleri blogumdaki konudan takip edebilirsiniz.Ülkemizde çalışmhttps://itunes.apple.com/us/app/apptrailers/id469489347?mt=8ayanları denemekle vakit kaybetmeden puan toplarsınız. Kısa sürede 600 puan yaptım bu bölümden

Redeem Kısmı Kazandığınız Puanları Değerlendirmeye Yarıyor.
Paypal bilginizi Üstte videos,uploaded diye devam eden şeriti ilerletip settings'den Paypal bilgilerinizi girebilirsiniz.
Ödeme almak için Paypal onaylı olması gerekiyor

Point Scratcher Kazı Kazan Paypal 150 puan min (0.15$ denk gelir )
Amazon Gift Card,Playstation Credit,Steam,vb

Uygulama İndirme
Android için Uygulama
ipad ve iphone için Uygulama

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Denemek lazım, tanıtım için teşekkürler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5