İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Android telefonunuzu root yapin

blnt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SuperOneClickv2_0.png

Google tarafindan acik kaynak kodlu hazirlanmis olan Android isletim sistemi mobil ve tablet cihazlari tarafinda kullanilan bir isletim sitemidir. Bu isletim sistemi kurulumu esnasinda firmalar bazinda eklenmis olan bir cok programlarla kullanicilara sunulmaktadir ayrica bu progranlarida cihazinizi Root etmeden kaldirmaolanaginizda olmamaktadir. Bunun icin cihazlarinizi cok basit sekilde Root edebilmeniz icin SuperOneclick programini bilgisayariniza indiriyorsunuz ve telefonunuzu bilgisayariniza usb kablosu ile bagliyoruz. Bu islem gerceklesmeden once telefonunuzun ayarlar menusunun altinda gelismis menusunde hata ayiklama modu tikli oldugundan emin olunuz.

Ust bolumdeki tum islemler tamamsa indirdigimiz dosyadan superoneclick.exe dosyasina tikliyoruz ve karsimiza gelen menuden root butonuna tikliyarak islemin gerceklesmesini bekliyoruz.

Superoneclick 2.3.3

Kaynak : http://paylas.nl/?p=3227

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5