İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Android Uygulamalı Stok Takip Scriptİ

lazenes

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Android Uygulamalı Stok Takip Scriptİ

Öncelikle Üniversite zamanımdan kalan bir PHP ödevi (Bir Arkadaşım için yazmıştım :) )Yazılım kendi kullanım Amacım İçin geliştirdim
Cep telefonu Üzerinden Ürün Ekleme Ve stok düşme için bir APK geliştirdim suanlik bu işlemleri yapıyor zaman buldukça güncelleyecem

kullandığım tema Resposive Olduğu için mobilden Stok durumunu genel olarak gözden geçire bilirsiniz.

## Stok Takip v2 ile Neler Yapa bilirim?
-Sınırsız Ürün Ekleme / Listeleme / Güncelleme
-Anlık Stok Güncelleme(Mobilden Barkod Okutuğunuz an Liste otomatik Güncellenir.)
-Alt Stok Oluşturma (Bu İkinci bir Subeniz varsa işinize yaraya bilir ;) )
-Satış Dökümü Alabilme Liste Oluşturma,Fiş Oluşturma
-Sistemde Aliş ve Satış Fiyatlarini Genel Toplam Olarak Görme
-Tükenmekte Olan Ürünlerin Listesini Göre Bilirsiniz (2 Üründen Az Olan Ürünleri Listeler)

## APK Uygulaması ile Neler Yapabilirim?
-Sisteme Girmiş Oldugunuz API-Key sayesınde Cihazınızı Sisteme Tanıta bilirsiniz(Aksi halde APİ Hatası Alacaksınız)
-Uygulamadan Okuttuğunuz Barkodları Listeden Anlık Düşe bilirsiniz.
-Uygulama Üzerinden PC basında Olmadan Ürün Stoğu Ekleye Bilir Güncelleye Bilirsiniz(Ekleme Fonksiyonu Aynı zamanda Güncelleme İşlemide Yapar

Cep Telefonunuz bir nevi El Terminali İşlevi Yapar)

## Sisteme Nasıl Sahip Olabilirim?

Öncelikle Bir Fiyat belirledim Fakat iki Opsiyon Olarak Satış Yapacam
Şuan Aklımdaki fiyat listesi şu şekildedir.
Stok Takip Sistemi(Açık Kaynak Kod) = 150 TL
Stok Takip Sistemi(Açık Kaynak Kod) + AKP Uygulama = 220 TL
Fiyatda pazarlık payı Azda Olsa Düşünüyorum Hepten Emeği Öldürmeyecek Şekilde Tabi:)

###DEMO##

Demo İçin PM yada Mail Yoluyla İletişimi Geçin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5