İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Android Uygulamamdaki Eksiklerimi Konuşalım!

omertarik

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
Merhaba,​
Bu konumda sizlerle uygulamamın eksiğini, fazlasını konuşacağız.

Hakkında

• Uygulama ismi : eMarket - Aktüel Ürünler
  • Kategori : Aktüel ürünler, broşürler
  • Hit : 90-100
  • TBM : 0.54
  • Sayfa BGBG : 17,92
  • Sayfa TO : %3,13
  • İnternet Sitesi : Yakında.
  • Google Play Store : Yakında.
  • İndirme Linki : TIKLA

Lütfen ama lütfen boş sohbet için gelecekler direk kapatsınlar konuyu, kaç gündür uğraşıyorum hiç tahammülüm yok.

elviopowell

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
Bir tavsiyem olacak, hazır kod yazmadan uygulama yapmak yerine: Kotlin && Java öğrenip kendin kodlayabilirsin.

başarılarının devamını dilerim...

elviopowell

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
Suanlik öyle bir projem yok. Şu ingilizceyi öğrenip tema kodlamayı planlıyorum. Zaten sonra bir e-ticaret sitesiyle yoluma bakacağım.
Sende o düşünceye düşmüşsün :) Yazılım öğrenmek için ingilizce gerekmez. Güzel bir tema kodlamak istiyorsan 'HTML - CSS - JS' öğren.
Siteyi bırakıyorum örneklerine göz atabilirsin: git!

omertarik

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
Sende o düşünceye düşmüşsün :) Yazılım öğrenmek için ingilizce gerekmez. Güzel bir tema kodlamak istiyorsan 'HTML - CSS - JS' öğren.
Siteyi bırakıyorum örneklerine göz atabilirsin: git!
Orta derecede bir ingilizce gerek diye biliyorum, eğer gerekmiyorsa büyük bir yükü üstümden almış olursun. Hemen siteye göz atıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5