İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Angelo'yu Protesto ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forums.digitalpoint.com/forumdisplay.php?f=80

Şu forumda 10 tane topic açılıyorsa en az 3 tanesi İslam'ın nasıl bir tehlike olduğu, peygamberinin nasıl bir katil ve çocuk tacizcisi olduğuyla alakalı.

Hatta ilk sayfada "Sizce Müslümanlar topluca katledilmeli mi" diye bir başlık var, adamlar ciddi ciddi tartışıyor böyle evet olmalı hayır olmamalı falan diye.

Çok meraklıysanız gidin oralarda bir tartışın bakayım, nasıl cevaplar alacaksınız, nasıl insanlar göreceksiniz.

Daha hiç düşman nedir dost nedir görmemişsiniz, buradaki veya komşunuz olan insanları düşman falan belliyorsunuz.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Buyur abi

diger linkleride araştırmam lazım ancak buyursun konuşsun. odin in daveti ile geldim diye resmen düşman kesildiler. uyarılar -repler tek yanlı yaklaşımlar.

ayak yapma insan ne ederse onu bulur, @iyinet'e gösterdiğin "buyur abi" saygısını bu forumdaki insanlarada gösterse idin kimse sana bıdı bıdı etmezdi, bana bile sözlük ile ilgili bir ton iftira attın çıkartıyım mı bende onları?

sen kimsin de angelo'yu protesto etme hakkını kendinde görüyorsun?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Konuyu açmadım, ben mesajı yazarken konu kapalı değildi, tr.st sonradan kapatmış. Kendisi teyit edebilir, böyle aç kapa artema filan uğraşacak insan değilim. Bilirkişi gibi davranırım, çünkü biliyorum. Türkiye'nin en iyi okullarında yüksek derecelerde okudum. Kendimize de okumadık, bilgilerimizi paylaşmak için de okuduk. Okumadan, dinlemeden ahkam kesenlere karşı olduğumu hep söyledim, altında düşüncemi destekler veri veya yorum vermediğim tek mesajım yoktur. Ama sizin "allah demek burda suç ehe ehe" gibi tek cümlelik provakasyonlarınızdan biraz farklı üslubum olduğu doğru. O yüzden protesto edebilirsin bence. Düşüncenizi desteklemeden salladığınız tartışmalara alışık olduğunuz için farklı geldi galiba.

Senin her konuya yaklaşımın, ve kim olduğun çok açık olarak gözüküyor. Ben 3 seneden fazladır forumdayım, buraya katılımım da belli, daha dün gelmişsin bugün hemen hızlı giriş yaptın. En son Isa'nın emriyle miting filan gibi bir başlık ile kara mizahı da getirdin foruma. Allah ıslah etsin.

Mehmet: Tesadüfen karşılaşmamızdan sen iyi bilirsin, benim o forumda Islam'ı, bilgisiz ve cahilce insanlara karşı nasıl savunduğumu. Arkadaşla karşı düşüncede olanları dinsiz zannediyor. Yaptığı çıkışlarla zaten forumda olmamayı çoktan hak etti, ama hala gelip protesto edebiliyor.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayak yapma insan ne ederse onu bulur, @iyinet'e gösterdiğin "buyur abi" saygısını bu forumdaki insanlarada gösterse idin kimse sana bıdı bıdı etmezdi, bana bile sözlük ile ilgili bir ton iftira attın çıkartıyım mı bende onları?

sen kimsin de angelo'yu protesto etme hakkını kendinde görüyorsun?

Sanane sanamı hesap verecegim sen kimsin senin burada ettigin lafların haddi hesabı yok. tutmussun kendi forumunda 10 tane adam tetikcilik yaptırıyorsun. iyinet abi derim abicim derim sanane 35 yaşında adama ne diyecem sizin gibi saygısızmıyım!.

iftiramı sözlük mü hırsız dünya google biliyor senin hırsız oldugunu hırsızsın işte kabul et!

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu açmadım, ben mesajı yazarken konu kapalı değildi, tr.st sonradan kapatmış. Kendisi teyit edebilir, böyle aç kapa artema filan uğraşacak insan değilim. Bilirkişi gibi davranırım, çünkü biliyorum. Türkiye'nin en iyi okullarında yüksek derecelerde okudum. Kendimize de okumadık, bilgilerimizi paylaşmak için de okuduk. Okumadan, dinlemeden ahkam kesenlere karşı olduğumu hep söyledim, altında düşüncemi destekler veri veya yorum vermediğim tek mesajım yoktur. Ama sizin "allah demek burda suç ehe ehe" gibi tek cümlelik provakasyonlarınızdan biraz farklı üslubum olduğu doğru. O yüzden protesto edebilirsin bence. Düşüncenizi desteklemeden salladığınız tartışmalara alışık olduğunuz için farklı geldi galiba.

Senin her konuya yaklaşımın, ve kim olduğun çok açık olarak gözüküyor. Ben 3 seneden fazladır forumdayım, buraya katılımım da belli, daha dün gelmişsin bugün hemen hızlı giriş yaptın. En son Isa'nın emriyle miting filan gibi bir başlık ile kara mizahı da getirdin foruma. Allah ıslah etsin.

Mehmet: Tesadüfen karşılaşmamızdan sen iyi bilirsin, benim o forumda Islam'ı, bilgisiz ve cahilce insanlara karşı nasıl savunduğumu. Arkadaşla karşı düşüncede olanları dinsiz zannediyor. Yaptığı çıkışlarla zaten forumda olmamayı çoktan hak etti, ama hala gelip protesto edebiliyor.

Mywewdding ile kan bagınızmı var gönül bagınızmı? odin abimi banlattı kendi neden burada? benim abimde okudu universitede onudamı bu yüzden banladınız sizinle derdim islam vs degil sizinle derdim bizi buraya getiren insandı banlanamınız ardından bizleri banlamak icin çaba harcamanız. burada grupculuk var diyoruz ispat ediyoruz konu açıyoruz. siz yöneticisiniz konulara taraf olursanız taraftar toplarsınız ben geldigimden beri açılan konularda hep taraftınız okuyunuz. Mywedding in yaptıgı provokeler neler neler açın okuyun tek taraflı tek yanlısınız!

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sanane sanamı hesap verecegim sen kimsin senin burada ettigin lafların haddi hesabı yok. tutmussun kendi forumunda 10 tane adam tetikcilik yaptırıyorsun. iyinet abi derim abicim derim sanane 35 yaşında adama ne diyecem sizin gibi saygısızmıyım!.

iftiramı sözlük mü hırsız dünya google biliyor senin hırsız oldugunu hırsızsın işte kabul et!

Bana bak senden bugune kadar hic birsey olmamis bugunden sonrada olmayacak, millet kervani yukledi yuksek daglari asti sende duz ovada yolunu sapittin dige acisini benden cikarmaya calisma;

Laflarına dikkat et agir kaciyorsun...

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana bak senden bugune kadar hic birsey olmamis bugunden sonrada olmayacak, millet kervani yukledi yuksek daglari asti sende duz ovada yolunu sapittin dige acisini benden cikarmaya calisma;

Laflarına dikkat et agir kaciyorsun...

Senden ne olmuş? hırsız degilmisin her yerde belgelenmedimi yedigin kaba pisledigin? ekibin yokmu tetikci degillermi? bir mesaj yazınca 10 tane yazmıyorlarmı? hırsız sın bende veledim tamammı herkez haddini bilecek. benden hiçbirşey olmamış ama senden Hırsız olmuş ispatlı!

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Nerede ıspatlar, ıspatla yine banlanacaksın?

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
kişiselleşiyor bu post , yukarıda şahsıma karşı ispatlanması gereken konular var;

1-Mywewdding ile kan bagınızmı var gönül bagınızmı
2-odin abimi banlattı kendi neden burada?
3-Mywedding in yaptıgı provokeler neler neler açın okuyun tek taraflı tek yanlısınız

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arama yap ispatını göreceksin.
Senmi bu forumda adamların banlanacagına karar veriyorsun? bunu biliyordum zaten bizler hep sizlerle tartışırken banlandık!

ispatsız atılan iftiranın sonunun ban olduğunu en boş adamda bilir.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kişiselleşiyor bu post , yukarıda şahsıma karşı ispatlanması gereken konular var;

1-Mywewdding ile kan bagınızmı var gönül bagınızmı
2-odin abimi banlattı kendi neden burada?
3-Mywedding in yaptıgı provokeler neler neler açın okuyun tek taraflı tek yanlısınız

ispatlı hepsi. neyin ispatını istiyorsun daha senin yaptıgın haraketden adam atılmadımı? süresiz ban yemedimi sen neden buradasın. ben sana simdi iki laf sokustursam altından kalkamasan sonra bana bişiler yazsan banlansan ben burada kalsam adil olurmu? aranızda ne fark var? kadınmısın? ceaser mı ? wm forumumu? yoksa kim nedir senin buradaki koroyucu melegin kimdir?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ispatlı hepsi. neyin ispatını istiyorsun daha senin yaptıgın haraketden adam atılmadımı? süresiz ban yemedimi sen neden buradasın. ben sana simdi iki laf sokustursam altından kalkamasan sonra bana bişiler yazsan banlansan ben burada kalsam adil olurmu? aranızda ne fark var? kadınmısın? ceaser mı ? wm forumumu? yoksa kim nedir senin buradaki koroyucu melegin kimdir?

:) caeser değil caesar okuduğunu yazamayan adamla şurada tartışıyoruz ya :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Valla senin abini ben banlamadığım gibi, sen de hala buradasın. Git istersen banlayanla konuş. Ya komik olan anlamsız anlamsız konuşmalara savunma yapmak durumunda kalmam, ben mywedding'i ne tanırım ne bilirim, buradaki herhangi bir kullanıcı. Dediğim gibi zaten forumdaki vaktini doldurdun, yeni kullanıcı açıp Angelo'yu protesto ettik banladı deyip uğraşma güzel vaktini harcama diye, ben davranmıyorum.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
yine boş laflar , sakin ol bir su iç, sonra yazıver ben qdini nasıl banlatmışım, qdin gibi özel mesajları burada yayınlayacak kadar ,değilim..

yönetim yayınla derse yayınlarım, ki ben sadece yönetime uyarıda bulundum , bu mesaj haddini aşmış diye,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5