İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Angry Birds Go! Geliyor!

hpakteknoloji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Angry Birds yapımcıları, sonunda yepyeni bir Angry Birds oyunu ile karşımıza çıkacaklar, bir süredir internette dolanan, üzerinde bildiğimiz karakterler ve arabalar bulunan fotoğraftaki sır perdesi Ravio tarafından aralandı. Doğrulanan bu oyun eskilere kıyasla biraz daha farklı olacak, ve oyun için 2 ay kadar beklememiz gerekecek, yapım aşamasındaki bu oyunun genel bilgilerinden biraz bahsedelim.

Daha önce eski Angry Birds versiyonlarından farklı olacağından bahsetmiştik, nasıl farklılıklar olabilir ki diye merak ediyorsanız, lafı uzatmadan konuya girelim. Arabalar olduğundan bahsetmiştik, Angry Birds Go! Adındaki bu oyun, sadece yarış üzerine kurulu olacak. Eski oyunlarda, bulunan karakterleri fırlatmak yerine artık onlarla birlikte yarışlara katılacak, arabalarımızı geliştireceğiz. Tamamen yarış üzerine kurulacak olan Angry Birds Go! İçin bir tanıtım videosu da hazırlanmış durumda, yazı sonunda sizleri tanıtım videosu ile baş başa bırakacağız.

Oyun iki ay sonra, tam olarak 11 Aralık tarihinde piyasaya girecek, şuan için Android ve iOS platformları üzerinde geliştirme çalışmaları devam ediyor, yanı Aralık ayında android marketler ve AppStore üzerinde Angry Birds Go! Oyununu indirebileceğiz. Oyun hakkında şu an için bir ücret belirlemesi yapılmadı, yanı ücretsiz mi yoksa paralımı olacağı da bilinmiyor, oyunda arabalarımızı geliştirebileceğiz, bunun yanı sıra sadece yarış içi özelleştirmeler yapabileceğiz. Hepimiz Angry Birds’ün bu yeni versiyonunu beklemeye duralım, sizleri tanıtım videosu ile baş başa bırakalım.

ALINTIDIR.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5