İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ani Düşüş

bycoders

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bloguma facebookdan hit getiriyordum fakat bügün facebook sayfam kapatıldı ve bi aydır günlük 20 bin gösterimi olan blog şimdi 100 gösterimde seyrediyor :S o kadarda para birikti ban riski taşırmı bu şimdi lufen yardım edim

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Bişey olmaz sonuçta google tıklama oranı diye birşeyi var

bycoders

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ödemeyi almama 20 gün var daha 20 gün boyunca 0 tıkla işn sorun olmaz

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
O halde şunu yapacaksın; Siteden bütün reklamları kaldır, hesaba bir şey olmasın diye. Sonra ödeme gününü beklemeye koyul. (tabi bu söylediğim çok fazla teredütlüiseniz bunu yapın derim yoksa devam etmesinde sakınca yok gibi.)

bycoders

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O halde şunu yapacaksın; Siteden bütün reklamları kaldır, hesaba bir şey olmasın diye. Sonra ödeme gününü beklemeye koyul. (tabi bu söylediğim çok fazla teredütlüiseniz bunu yapın derim yoksa devam etmesinde sakınca yok gibi.)

azda olsa diger sayfalarımdan günlük 1.000 tekil saglıyabiliyorum tamda 0 degil kafam karıştı gece gece facebook yaptı yapacagını

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5