İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ani Hit Artışı Adsense !!!

kilic27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar siteme acayip bir şekilde hit geliyor. Aşağıdaki sitelerden hit geliyor . Biri sayfaya saldırıyor sanırım çözemedim. Adsense bir adnda 400 dolar oldu 1000 tık oldu. İki gün öncede aynı sorunla karsılastım. Adsenseye bildirdim ama bir sorun çıkar mı ? Ne yapmamı önerirsiniz ? Boyle bir sorunla karşılaşan oldu mu ?

www4search.net/?keyword=tablet+pc+laptops
http://pledseek.com/cgi-bin/search.cgi?terms=microsoft+software+upgrade
blogsvertie.com/cgi-bin/search.cgi?terms=windows+live+messenger&pid=63454170-8573705797
zerosizereply.com/search.php?terms=how+to+send+and+e-mail+to+president+obama&PHPSESSID=9b0de5cf5a687b8b1370cc19a9e35bd7

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
banlanman çok çok olası gibi,en kötüsüne hazırla kendini.Google a mail felan at bir kaçtane,ya da daha fazla,adsenseden bir kere banlandınmı yeni hesap almak çok zor oluyor,elindekini kaybetme.

asimox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde siteme giriyolar ama okadar abartılı değil bide perudan

kilic27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonucu bildirirsen seviniriz .

Aynı şekilde 3-4 defa daha çok yüksek oranda hit gelince adsense reklamlarını kaldırdım. Googlea bildirdiğim için su ana kadar bir banlanma vs. söz konusu degil. Sanırım bu hit insanların internet taryıcılarına bulaşmış bir virüsten geliyormus. Su an için durdu bakalım hayırlısı.

rserin75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı şekilde 3-4 defa daha çok yüksek oranda hit gelince adsense reklamlarını kaldırdım. Googlea bildirdiğim için su ana kadar bir banlanma vs. söz konusu degil. Sanırım bu hit insanların internet taryıcılarına bulaşmış bir virüsten geliyormus. Su an için durdu bakalım hayırlısı.
DİKKAT ET. İYİ YAPTIN DURDURARAK

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5