İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Animasyonlu Üst Menü Kodu

KWBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
bugün kwbilişimin sizlere yaptığı 2 dk bile sürmeyen uğraşların sonunda size bu kodu armağan ediyorum.
Not: tr.gg de eksik gözüküyordur ön izlemem orada olduğu için benimkiside eksik gözüküyor orjinal domaine koymaya üşendim.Bu yüzden kendiniz bir deneyin.
Ön İzleme İçin Tıkla

Kod:
<html>
<head>
<style type="text/css">
body {background-color: #eee; font: 12px/19px Arial; margin: auto; }
table,tr,td,h1,h2,h3,h4,h5,h6,ul,li,input,form,textarea { padding: 0; margin: 0; liste-style-type: none; border: none }          
img { border: none; }
a { text-decoration: none; }
.bottom { width: 980; height: 75px; background-color: #000; }
.menu li { float: left; }
.menu li a { display: block; color: #fff; font-weight: bold; font-size: 15px; line-height: 70px; padding-left: 15px; padding-right: 15px; }
.menu li a:hover { background-color: white; color: black; border-bottom: solid 4px 39F; transition:all .15s ease-in-out; }
.menu2 li { float: right; }
.menu2 li a { display: block; color: red; font-weight: bold; font-size: 14px; line-height: 70px; padding-left: 15px; padding-right: 15px; }
.menu2 li a:hover { background-color: black; color: red; border-bottom: solid 4px red; transition:all .50s ease-in-out; }
</style>
</head>
<body>
	<div class="bottom">
    <div class="menu">
        <ul>
        <li><a href="#">Ana Sayfa</a></li>
		<li><a href="#">İletişim</a></li>
		<li><a href="#">Hakkımızda</a></li>
		<li><a href="#">Reklam</a></li>
        </ul>
		<div class="menu2">
		<ul>
		<li><a href="#">Yardım</a></li>
		</ul>
		</div>
</div>

</div>		
</body> 
</html>
Menü Adı;
Black,White Work
Menü Tanıtımı ;

Hover efekti yani üzerine gelince değişen menü
Renk Uyumlu
Ana Sayfa,İletişim,Hakkımızda,Reklam yan yana dizilidir bunun 30,50px sağında Yardım bölümü vardır yani bunlar ayrıdır
Header Uyumlu Olabilir

Not: Kodu Değiştirebilirsiniz.

lancer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi aldım aldım saol çok olmaz ben sizden sadece html ve css kullanılarak yapmış oldugunuz bir web sitesi almak isterim ögrenciyim bu benim sınav notum olarak geçicek notbeansta yaklaşık 5veya 6 saattir ugraşıom ama bir türlü ilermele olmuyor sizden ricam bana yardımcı olur musunuz?.

KWBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@emircan
.bottom olan yerde width: 980px yazıyor 980 i sil 1200 yap yetmesse daha fazla yap felan yaz orası genişlik.Birde tasarımın duyuru kısmının altına eklemek için Temaya ekle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5