İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ankara ingilizce kurs tavsiye?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.
Ankarada ingilizce kurs için tavsiyelerinizi bekliyorum.
Eğer fiyatı hakkında bilginiz de varsa çok sevinirim.

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
batıfen kurslarını tavsiye ederim

callan metoduyla inanılmaz bir öğrenme sürecine giriyorsunuz sanırım 6 aylık bir süresi var bu metodda

fiyatları hakkında net bilgim yok ama sanırım 1000tl nin üstünde 6aylık eğitim ve kredi kartına 6 taksit yapıyorlar galiba

grafik eğitmeni vedat hoca referans verdi dersen her konuda yardımcı olurlar (fiyatta da :))

minehan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
infolang dil okullarını tavsiye ederim. hem fiyatı çok cebinizi yakmaz hem de paranız çöpe gitmez. çünkü öğretme garantili eğitim veriyorlar. gerekli katılımı gösterdiğiniz takdirde aynı kuru ücretsiz alabiliyorsunuz. ben franchise şubesi olan yalova şubesindeyim bana da istanbul şubesine giden arkadaşlarım önerdi.

melisayhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat olarak net bir bilgim yok ancak infolang dil okullarından meseki ingilizce alıyorum ben, genel ingilizcesi ile ilgili de memnun arkadaşlarım vardı.
ben istanbuldayım fakat ankarada da şubesi var.

cancancan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.
Ankarada ingilizce kurs için tavsiyelerinizi bekliyorum.
Eğer fiyatı hakkında bilginiz de varsa çok sevinirim.

Ankarada infolang dil okulları var . Fiyatını tam olarak bilmiyorum ama cok uçuk fiyatları olmadıgını duymustum . Gidip bi konusmanda fayda var bence :)

sistem1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
infolang dil okulunu tavsiye ederim fiyatları noktasındada bu ay bi kampanyaları olduğunu duymuştum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5