İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ankara'da buluşuyoruz

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa 30u olmaz :( 30unda ankarada diğilim.. gerçi olsamda kendimi deşifre etmem uzaktan oturur sizi keserim :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar gelecekler kesin olarak söylesin. Yarın buluşuyoruz. Saat 14.00 gibi buluşuruz. Yer olarak Gima'nın önünü seçtik.

Kesin olarak gelecekler yazsınki yarın ona göre bekleyelim orada.

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha yenı eve gırdım ya baslıgı daha once gormedım :s hergun kızılaydayım bende gelebılırdım aslında :s

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sağolun arkadaşlar buluşmaya gelen tek kişi benim, kısacası ekildim :) kızılaydayım şu an.

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav vallaha simdi okudm mesajlarida icim gitti arkadaslar.Ben Bu gurbetin varya tovbe tovbee..ne anamiz yanimizda ne babamiz nede siz degerli dostlarimiz..Neyse o guzel ankaramin neresinde oturusaniz oturun her onunuzden gecen taksi oldugunda akliniza beni getirin .5 yil taksicilik yaptim sonra felek tokati bi kodu gozumu actimki yutdisindayim offf offff bol eglenceler

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyide ayın 30'u değilmiyidi bugün 29'u eğer bugün yani 29 aralık akşamı saat 19:30 olursa bende gelirim hanımdan ona göre izin alacağım ona göre :)

eğer yok 30'u derseniz 30 aralık arefe günüdür olmaz bayramdan sonraya kalır

hadi söyleyinde ona göre izin alacam :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hep sonradan okuyorsunuz nedense. Onur ile haberleşebilsek ben giderdim ama mesaj attığımda pc başında değilmiş. O yüzden benle de buluşamadı. Organize olamadık yine. Neyse biz Onur'la başka zamanda da buluşuruz ama sizle hep buluşamayız. Buluşamadık gerçi ya neyse.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Hep sonradan okuyorsunuz nedense. Onur ile haberleşebilsek ben giderdim ama mesaj attığımda pc başında değilmiş. O yüzden benle de buluşamadı. Organize olamadık yine. Neyse biz Onur'la başka zamanda da buluşuruz ama sizle hep buluşamayız. Buluşamadık gerçi ya neyse.

:) ohooo yaptığın iş mi madem düzenledin kimse gelmese bile orada beklemen gerekirdi adamı -1 derecede kızılaya getirttiniz boşuna.. yazık olmuş onura:p

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya o bekleyen arkadaşın beklerken başına birşey gelseydi?!! bundan kim sorumlu olacaktı?!! Gamend mı? tr.st mi? elmasgunes mi? kim? lütfen arkadaşlar toparlayın artık kendinizi.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya o bekleyen arkadaşın beklerken başına birşey gelseydi?!! bundan kim sorumlu olacaktı?!! Gamend mı? tr.st mi? elmasgunes mi? kim? lütfen arkadaşlar toparlayın artık kendinizi.

Yuh artık. Abartmayalım. Organize olamadı kimse. Benim suçum mu? Gecenin o saatinde Onur'dan tel numarası almak için MSN'ye girdim. Onur bilgisayarda değilmiş ve görememiş mesajımı. Ben çıktıktan baya sonra görmüş. Bu da işe yaramadı doğal olarak.

Beklerken bir şey olsaydı vs. demişsin. Bu kadar fatalist olma. Akışına bırak ;)

Gelirseniz yarın buluşuruz.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
isteyen varsa 9 ocak 2007 cumartesi saat 19:30 da buluşalım

son önerim budur

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
9 Ocak Salı oluyor. Haftasonu isterseniz buluşalım. Ama Onur gitti bu seferde :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5