İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ankara'da Kurs?

5DEL1

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Merhaba,
2 gün sonra Ankara'ya yerleşeceğim kısmetse öncelikli olarak iş meselesini halledip bir düzen kurduktan sonra PHP kursuna gitmeyi düşünüyorum. Kendime yetecek ve editleyecek kadar başlangıç seviyesi bir bilgim var fakat bu bilgiyi geliştirmek, dili tam anlamıyla öğrenmek için kurs almayı planlıyorum. Ankara'lı olupta kurslar hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bilgi Adam var ama biraz pahalı gelmişti bana ama eğitim baya iyi öğrendiğime göre... ben Kızılay'da bir yerde web tasarım kursuna gittim ama çok memnun kalmadım ondan dolayı tavsiye edemicem orayı ama arkadaşların bildiği güzel ve kaliteli bir yer varsa bende gitmeyi planlıyorum..

T

trgy

Misafir
Php ile ilgili videolu dersler bulunmakta emin ol kurstan daha yararlı. :) gitme bana kalırsa kendin öğren.

Başlangıç olarak normal bir makale scripti yaz mesela. o makale scriptini geliştirdikçe php yi de öğrenirsin. :)

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Peki gitmeyelim ama bildiğin videolu dersleri nereden bulacağız? :) Söylersen sevinirim.. :)

5DEL1

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Php ile ilgili videolu dersler bulunmakta emin ol kurstan daha yararlı. :) gitme bana kalırsa kendin öğren.

Başlangıç olarak normal bir makale scripti yaz mesela. o makale scriptini geliştirdikçe php yi de öğrenirsin. :)

Güzel diyorsun üstadımda,
15 yıl oldu bu bilgisayarla tanışalı donanım ağırlıklı, market otomasyon, belediye otomasyon sistemleri, vega yazılım, güvenlik, network el atmadığım bölümü kalmadı hepsini kendim öğrendim ama iş yazılıma gelince insanın çevresinde kafa dengi biri olmayıpta takıldı mı yardım alacak yada kafa kafaya verip birşeyler üretip onun peşinde koşturacak birileri olmayınca video veya kitaplar sıkıyor :( kitaplar var okuyorum, uyguluyorum ondan sonra öyle kalıyor. Memlekette yok ki kurs veren bir yer yada tasarım yapan bir iş yeri hiç ücret almadan yanında takılmaya yine razıyım :) ama öyle bi imkan yoktu şimdiye kadar bu yüzden kurs arıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5