İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

anket başına 1$ pollbuzzer ile kazandım, hala kazanıyorum..

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Çok şükür internet'ten iyi yada kötü birşeyler kazanıyorum; birilerinin de kazanması için konu açıp az da olsa domain - hosting vb. giderlerini çıkartabilmesi için konu açıp yardımcı oluyorum.

Daha önce internet'te bu gibi bir konuda gördüğüm ilk etapta anket olduğu için çekindiğim fakat; anket geldikten 3 gün sonra 2$'ımın paypal'ıma gönderildiğini gördüğümde iyiymiş dediğim pollbuzzer sitesini sizlere tanıtmak istiyorum

Site size kesinlikle spam yada absürt anketler göndermiyor.

Çok sık anket göndermiyor. Ben üye olduktan yaklaşık 2 hafta içinde gönderdiler. Gelen anket örneği:

Böyle bir mail geldiğinde tek yapmanız gereken herhangi bir uygun cevaba tıklamanız. Giriş yapmanız gerekmiyor. Zaten link'e tıkladığınızda thank you diyecek size.

Bana toplam şuana kadar 2 haftalık süre içerisinde gelen toplam 2 mail oldu. Onun dışında da ayrı ayrı 2 mail için aynı gün içinde 1$'lık 2 ödeme (2 anket'e göre 2$) geldi.

Gördüğünüz gibi gelen maillerde yukarıda.

Bu da gelen ödemelerimin kanıtı:

Denemekte fayda var. Eğer çoğu ödemenizi paypal'la yapıyorsanız zaten bu sizin için birebir. En azından gelen 1 - 2 dolar ile domain'inin bi kısmını bile ödeyebilirsiniz.

Eğer konuyu beğendiyseniz sizden ricam ref link'imi kullanmanız ancak; kullanmasanız da umarım size yararım dokunur az da olsa bu siteden 3 - 5 birşeyler yine kazanırsınız.

yönetici notu: refsiz linkte eklemelisiniz

ottomanueL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Usta peki benim ingilizcem yok sallasak falan tutuyomu :kızdım:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5