İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anket Doldur Para Kazan Sonunda Ciddi Bir Firma Geldi Ayda 200-300 Lira Ek Gelir Fırsatı

tercan46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İnternetten ayda 200-300 liraya kadar para kazanmamızı sağlayan bir anket sistemi, saçma sapan anket doldur para kazan türü bir sistem değil. Bende bir blogda gördüm ilk paramı çektim (71 lira) sonrasında forumda paylaşmak istedim. Ciddi para kazanmak isteyen herkesin bir göz atmasını tavsiye ediyorum.

İsteyen olursa dekont paylaşabilirim

Arkadaş blogunda detaylı anlatmış şimdi oradan çalıp buraya kopyalamak istemiyorum buradan okuyun: Felsefikdeli: Anket Doldur Para Kazan 20€ (70 lira) Kazan Ayda 200-300 Liraya Kadar Zahmetsiz Kazanç Fırsatı

Bu arada sorularınızı alabilirim

tercan46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Düzenli anketleri dolduran üyelere 4 bin puanlık (15 lira) anket gönderilmiş hesabınızı kontrol edin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5