İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ANKET DOLDUR PARA KAZAN

nirvana277

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Anket doldur Para Kazan - YENİ

Anketlio’nun Anketlerini Doldur veya Network Ağı Kur.
4 yorum
Network ağı ile birlikte anket doldurma platformu, kendi doldurduğunuz anketlerden kazanın, üye yaptığınız kişilerin doldurdukları anketlerden para kazanın, network ağınızdan kazanın.

Not: Sahte açılan hesaplar ve bu hesaplarla ilişkili olduğu düşünülen hesaplar silinmektedir. Birden fazla hesap açmaya çalışmayın. Ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki anlatım videosunda görebilirsiniz.

1999 yılında kurulan Dijital Yaşam, anketlio isimli ünlü araştırma platformu ile Türkiyede binlerce kişiye anketler göndererek sizleri araştırmalarına ortak ediyor. Sizlerin bu ortaklıkta öncelikli kazancınız network ağı olacaktır, ayrıca anketlerden edinilen gelirde kazancınıza eklenecektir.

5 adet aktif Gold üye eklerseniz aylık kazanç limitiniz 1000 TL’ye yükseliyor. (Anketlerden elde edilen gelir hariç) bu limit gold üye sayısı arttıkça katlanarak artıyor. (bu kazanç limitlerini üye olduktan sonra “kazanç planı” sayfasında detaylıca görebilirsiniz)

Hayır ben sadece anket doldurarak kazanacağım derseniz zaten anketler içinde ayrıca geliriniz olacaktır. Ama asıl kazanç sizin doldurduğunuz anketlerden değil, sizin üye yaptığınız kişilerin doldurduğu anketlerden geliyor. Burası önemli çünkü orta vadede siz çok çaba sarf etmeden otomatik bir gelir olmasını istiyorsanız size asıl büyük çaplı gelir getirecek şey bu kurduğunuz piramittir. Yani küçük değil büyük düşünmelisiniz.

Aşağıdaki kazanç planına dikkat edin. İlk 4 kişi sizin piramitin temelini oluşturuyor ve sonrasından asıl bu altınızdaki kişilerin yaptığı üyelerin doldurduğu anketlerden, ve onlarında altındakilerden doldurulan anketlerlerle birlikte katlanarak devam ediyor.

Anketlio hakkında detaylı bilgiye http://anketlio.org/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Not: Teknik konularda yardım, üye oluşturma ve Network stratejileri çalışmaları sadece Gold üyelerle birlikte yapılmaktadır. Standart üye iseniz lütfen mesaj yazmayınız. Gold üyeler sponsor yardımı için lütfen sadece anketlio sayfanızdaki sponsor bağlantısından mesaj yazınız. Bizim sitemizdeki iletişim bölümünden yazmayınız. Sistemi tam anlamak için aşağıdaki seminer videolarımızı mutlaka izleyiniz.

Sistemde 3 Tür Anket mevcuttur;

1-) Standart Premium Anketler: Standart Üyeler ve Gold Üyeler doldurabilir. Anketin Nakit Kazanç tutarının %100’ü oranında sadece anketi dolduran üyeye aktarılır.

2-)Standart Anketler: Standart Üyeler ve Gold Üyeler doldurabilir. Anketin Nakit Kazanç tutarının %100’ü oranında anketi dolduran üyeye aktarılırken Anketi dolduran üyenin bir üst sponsoruna (yani sizin üye olmanıza refarans olan kişiye veya siz birini üye yaptıysanız bu siz oluyorsunuz.) Anket Nakit kazanç tutarının %25’i oranında Nakit Kazanç aktarılır.

3-)Premium Anketler: Sadece Gold Üyeler doldurabilir. Anketin Nakit Kazanç tutarının %100’ü oranında Anketi dolduran üyeye aktarılırken Anketi Dolduran üyenin ** ilk 5 sıra üst sponsorlarına teker, teker Anket Nakit Kazanç Tutarının %100’ü oranında Nakit Kazanç Aktarılır ve ** 6,7,8,9 ve 10. üst sıra sponsorlarına da teker, teker Anket Nakit Kazanç Tutarının %80’i oranında Nakit Kazanç Aktarılır.
Örneğin: Bir Premium anketin Nakit Kazanç Tutarı 5 TL olsun. Anketi dolduran üye dahil yukarıya doğru 5 üst sıra sponsorların hepsi 5 er TL alırken 6,7,8,9 ve 10. üst sıra sponsorları da 4 er TL alacaklardır. Yani şirketimiz 5 TL Nakit Kazancı olan bir Premium anket için toplamda 50 TL yani tam 10 katı Nakit Kazanç aktarmış oluyor.

Kayıt için http://www.anketlio.com/?r=0002059
TEMSİLCİ KODUNUZ: 0002059

nirvana277

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Yatırım yapıyorum damlaya damlaya 3000 dolar olacak bir bir buçuk ayda sanırım :) kaybedecek bişe yok emekte fazla sayılmaz Bu site Dünya çapında 24000 üyesi olan ciddi bir şirket sorun çıkacağını sanmıyorum ama denemekten bişe kaybetmeyiz sizde deneyin sonucu hep beraber görelim :) Eğer free üye iseniz en az 3000 dolar çekebilirsiniz.. referansımla üye olursanız sevinirim..

nirvana277

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşım $272.0000 rakamının önünde $ işareti var Gördüğünüz gibi sonundada noktası var Burda kimseyi aldatmak değil niyetim sadece kazanmak ve kazandırmak istedim.. İsteyen üye olur kimseyi zorla üye yapamayız tabiki sizin seçiminiz.

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Tüm iyinet ailesi olarak işi gücü bırakalım arkadaşlar. Baksanıza 5 günde 272 dolar kazandırmış :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ya yok öyle bir şey adam kandırıyolar işte. Bizim sevgili üyemizde inanıyor ne yazıkki.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
O para hesabına ödenmezse kimse inanmaz. Bende site açıp oraya 100000 yazarım o basit iş ama ya ödeme.

nirvana277

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sitenin Dolandırıcı olduğunu nasıl anladınız ispatlayın o zamanda bizde bilelim Ben ispatlayamam ama dolandırıcı olduklarınıda ispatlayamam Bu konuda bilgisi olan paylaşır elinde somut bilgi sunabilen.Benim bildiğim bu şirketler reklam için bu kadar para öduyorlar siteye..

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Size 1 dakikalık araştırmamın sonuçlarını yazayım.

alibaig
Forums Member

#2 · Posted: 8 Jan 2010 07:21
Reply Quote

Hi. I am working as a Free Member in goldbizs.com and had Requested Payment of 3000$ set for a Free Member Last Five Months Ago still Not Get Paid!
Sent many Tickets to the site Support Regarding My Payment and getting a Reply that : "your payment is in process please wait some days" that's it..........!

Siz de goldbizs scam şeklinde bir google araştırması yaparsanız çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Bir de şu liste dikkatimi çekti. İşinize yarayabilir.
http://www.buxtool.com/blog/list-of-scam-websites/

Benim de size tavsiyem trgy'nin tarzında olacak. Vaktinizi kolay para hayal ederek geçirmeyin lütfen. Zaman tahmininizden çok daha fazla değerli bir kavramdır.

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
[

Çok basit bir cevabı var, ispata da pek fazla gerek yok aslında.

5 günde hiçbirşey yapmayarak kim kime o kadar meblağları verir.

bir diğer yolu ise reklam veriyorlar diyorsunuz. Peki sizce o reklam verenler sizden birşey kazandı mı veya bu yolla elde edeceğiniz üyelerden o reklam firmaları sizce birşey kazanacaklar mı ?

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
O 3000$'ı ne zaman alacaksınız? Aldığınızda ödeme kanıtı sunmanızı rica etsek nasıl olur?

nirvana277

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
bux.to gibi güvenilir bir site olduğunu sanmıştım yanılmışım sanırım Ödeme kanıtı alırsam eğer tabiki burada paylaşırım ama sanmıyorum alabileceğimi.. Diğer sitelerde çok komik rakamlar ödüyorlar.. anlaşılan bu tür işlerle hiç uğraşmamak lazım hepsi yalan dolan forumda bu bölümü kapatsınlar o zaman..

T

trgy

Misafir
Arkadaş yeni sanırım buralarda. İçimizde dolana dolana dolandırıcıların insan emeği yiyenlerin kimler olduğunu öğrenir elbet. :)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Para kazanmak o kadar basit olsa kimse çalışmazki. Açarlar bi mail adresi okur okur kazanırlar. Bence sen daha fazla uğraşma o siteyle.

nirvana277

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Evet haklısınız uğraşmayacağım zaten ilk defa boyle bir siteye uye olmuştum Yakın zamanda bir vegasda 5000 GBP yaklaşık 11000 tl yi yarım saat 45 dakika gibi bir zamanda kaybetmiştim :( Bu tür siteleride qumar siteleri gibi güvenilir sanıyordum yanılmışım

nirvana277

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar içeriği gelen yorumlar üzerine değiştirdim burada affiliate marketing sistemiyle ilgili ve diğer gerçek kazanç sistemleriyle ilgili tüm aradıklarınızı bu sunduğum ebook (elektronik kitaplarda) bulabilirsiniz Eğer ödeme yaparsanız anında bilgisayarınıza indirme linkini görebileceksiniz.. Saygılar ...Not : Tüm ürünlerimiz Kredi kartına 12 taksit geçerlidir..Detaylar için linklere tıklamanız yeterli...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5