İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anket Doldur Para Kazan

Laptec1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anket Doldur Para KazanAMA internetten anket doldurarak para kazanma işi son günlerde çok kazandırıyormuş gibi tanıtılıyor. Anket başına 5-75$ kazanın diyorlar fakat anket doldurarak 1 senede 150$ para anca kazandım. yani böyle bir iş var fakat kazançlar doldurduğunuz anket başına 5-75$ arası dolgun fiyatlar değil bunu belirtmek istedim. Anket doldurarak para kazanmayı anlatan birçok kitap mevcut bunlardan bazıları aşağıda verilmekte. Tavsiyem bu tür kitaplara boşuna para kaptırmayın.
logo.jpg

Anket Listesi Sitesine Gitmek İçin Buraya Tıklayın.
anketd.png

Anket Doldur Para Kazan Kitabına Gitmek için buraya tıklayın.

aylinnpp86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
anket doldur para kazan sisteminin pek çok inceliği var, ama bu 2 kitap bu işten ne kadar haberdar pek bilemiyorum doğrusu.

nirvana277

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ANKET DOLDUR PARA KAZAN

Anket Doldur Para Kazan
550 anket sitesi görüşleriniz için ödeme yapıyor.

E- kitabın İçerisinde 550 tane anket sitesi var. Bunun yanında verdiği hediyelerle diğer anket kitaplarına nazaran daha önde görünüyor.

Genelde internette para kazanma işine başlayanlar anket doldurarak, yazı yazarak, reklam izleyerek ve mail okuyarak para kazanmaya adımlarını atarlar. Bu kitap büyük şirketlerin adreslerini size sunuyor ve maillerinize gelen anketleri doldurarak para kazanmaya başlayabiliyorsunuz.

Şu andaki anket kitaplarına nazaran en çok anket listesi barındıran kitap. Bu kadar anket sitesine gerek var mı diyeceksiniz? Tabiî ki var. Bunun nedenini şöyle açıklayayım. Şimdi anket şirketleri size hergün anket göndermez. Kimisi haftada bir kimisi ayda bir anket gönderir. Siz de birçok anket sitesine üye olarak nerdeyse günde bir anket doldurmuş olacaksınız. Anketleriniz mailinize gelecek ve anketleri doldurup şirkete gönderiyorsunuz.

Diyeceksiniz ki bu kadar anket sitesine üye olunur mu? Sistem sahiplerinin bunun içinde çözüm bulmuş ve sizlere sitelere tek tuşla üye olmak için bir program hediye etmektedir. Sizin yapmanız gereken bütün sitelere üye olmak ve anketin gelmesini beklemek.

Sistemdeki en bomba bonus İNTERNET KAZANÇLARI kitabıdır. Kitap şuan xticarette hala satışta ve fiyatı 79 lira. Bu anket kitabıyla sizlere hediye ediliyor. Bu internet kazançları kitabında neler mi var? Adwords kullanımı, xticaret hakkında bilgiler, clickbanktan nasıl para kazanılır, ürünleri neye göre seçmeliyiz ve bunun gibi bilgilerle dolu.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ www.anketglobal.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5