İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anket Doldurarak Mail Okuyarak Para Kazanma (Yüksek Kazanç)

YellowCrash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese Merhabalar,

Şimdi Arkadaşlar Gerçekten Yüksek Miktarda Para Kazandıran Bir Anket Sitesini Tanıtacağım Çok Kolay ve Sistemde Herşey Açık Zaten Hemen Bu Sistemden Bahsedeyim Size

İlk Kayıt Oluyorsunuz ve E-posta Adresinize Üyeliğinizi Onaylamanız İçin Bir Aktivasyon Linki Geliyor Tıklıyorsunuz Siteye Yönlendiriyor ve Üyeliğiniz Aktif Olmuştur Diye Uyarı Veriyor

Sonra Profil Kısmından Bilgilerinizi Düzenliyorsunuz İşte Soy İsminizi Çalışıyormusunuz Gibi Sorular Sorucak ve Bunları Cevaplarsanız Size Belirli Puanlar Vericek Zaten Sistem Gördüğünüz Gibi Sırf Kazandırıyor :)

Ondan Sonra Başlangıç Olarak Sizi Ankete Sokuyor ve Onları A) B) C) Şıklarına Benzer Şekilde Sadece Tik İşareti Koyuyorsunuz Bitiyor Bu Anket Bitince Size Belirli Bir Puan Veriyor

Tabiki Sadece Anket Değil Siteleri Ziyaret Ediyorsunuz ve Ziyaret Ettiğiniz Siteler Bitince Arkadaşlar Bu Kısma Dikkat Edin Bakın Ziyaret Ettiğiniz Siteler Size Direk Puan Vermicektir Reklam Verenler Ziyaret Ettinizmi Diye Kontrol Edip Size Puanları Vericektir

Oyunlar Vardır Oyunların Bazılarını Ayda 1 Kez veya Günde 1 Kez Oynayabilirsiniz

Mail Okuyarak Para Kazanma Kısmına Gelince İsterseniz Siteden Mail Okuyarak İsterseniz E-posta Adresinize Giderek Gelen E-posta'daki Reklama Tıklayarak Para Kazanabilirsiniz Tabiki İlla E-posta Adresinize Gitmenize Gerek Yok Bunu Üye Panelinden'de Yapabilirsiniz

Qoins Demek Puan Demektir Ben Size Puan Diyorum

---- Şimdi Soru Cevap Şeklinde İlerliyelim ----

Kaç Puanım Olduğunda Ödeme Alabilirim ?

Bir ödeme talep etmek için, 1.000.000 ya da bunun katları kadar Qoins sahip olmanız gerekir. Her 1.000.000 Qoins için, banka hesap numaranıza 15,00 TL gönderilir. Dediğim Gibi Bir Siteyi Ziyaret Edince 5000 Puan Civarı Veriyor 1.000.000 Rakamını Gözünüzde Fazla Büyütmeyin

---------------------------

Bir ödeme talep ettim, ama bunu iptal etmek istiyorum. Bu mümkün mü?

Cevap: Müşteri Hizmetleri bölümümüze başvurmanızı öneririz. Ödemenizin ne durumda olduğunu görebilirler. Havaleniz hali hazırda bankaya ulaşmışsa, ödemenizi iptal edemeyiz.

---------------------------

Ödemem işlendiğinde bana bildirilecek mi?
Cevap:
Ödemeniz işlendiği takdirde, e-posta ile size bildirilir.

gerçekleşmemiş ve işlenmiş ödemeleri içeren bir özeti web sitemizde çevrim içi görüntüleyebilirsiniz. Oturum açma adınız ve şifrenizle oturum açıp bakiye ve ödemeleri tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.

-----------------------------------------------

Arkadaşlar Dediğim Gibi Gerçektende Site Çok Kolay ve Açık Bir Şekilde Sizde Anlıyabilirsiniz Site Yüksek Oranda Kazandırıyor Bilgisayarda Boş Boş Takılmaktan İyidir Oyunlardan Çekilişlerden Birşeyler Kazanabilirsiniz.

Eğer Anlamayan Arkadaş Olursa Skype Ekliyebilirler Skype : Scroolles (Teamwiwer İle Destek Sağlarım)

Referans Linkimden Kayıt Olan Herkese Teşekkürler :)

Kayıt Olmak İçin Tıkla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5