İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anket Doldurarak Para Kazanma ... Çok Güzel Bir Sistem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MartinPalermo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir hafta önce açılan ve şuan üye toplama sürecinde olan bir siteye üye oldum.

Sitede anketler yayınlanıyor ve siz sadece anketlere cevap vererek para kazanıyorsunuz.

Linkini gönderdigim formu dolduruyorsunuz ve üyeliğiniz aktif oluyor.

Size anket gelince cep telefonunuza SMS geliyor ve girip dolduruyorsunuz.

Sitenin en güzel özelliği size yeni üye ekleme fırsatı sunması.

Üyeliğiniz onaylandıktan sonra eğer siz bir arkadaşınız adına formu doldurup onu üye yaparsanız. O arkadaşınızın katıldığı anketlerden elde ettiği kazancın %10 unu alıyorsunuz.

Kurulusun arkasında bir ajans var ve profesyonel çalışıyolar.

Sizden tek istedikleri ise doğru bilgiler. Güvenilirlik için!

Siteye Üye Olmak İçin Tıklayın ...

Site adresi:

www.fikrimdegerli.com

http://tinyurl.com/cw3c9y2

MartinPalermo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üyelerimiz katıldıkları anket başına, anketin uzunluğuna göre gelir sağlayacaklar.

Fikrim Değerli'de yayımlanan anketler soru adedine göre değişen meblağlarda gelir sağlamaktadır.

Ayrıca, kazandırdığınız ve Asıl Bilgilerini girdiğiniz üyelerin katıldıkları anket gelirlerinin %10’u kadarı da hesabınıza eklenecektir.

Bir örnek vermek gerekirse;

Siz 10 kişiyi üye yaptınız. Kendiniz ayda 10 soruluk 5 ankete katıldınız. Kazandırdığınız üyelerin her biri de ayda 10’ar soruluk 5’er ankete katıldı. Bu senaryoda sizin aylık geliriniz şöyle gerçekleşir:

15 YTL X 5 anket = 75 YTL

(kendi katıldığınız anketlerden elde edeceğiniz gelir)

1,5 YTL X 10 kişi X 5 anket = 75 YTL

(kazandırdığınız üyelerin katıldığı anketlerden elde edeceğiniz gelir)

TOPLAM = 150 YTL

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
du bakayım senin ref le bi üye olayım
ödeme garantisi varmı bunların
böyle çıkıyorlar ortaya sonra anket falan gelmezse :p

MartinPalermo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkalarındaki ajanslar sağlam geldi bana ve güvendiğim için üye oldum . Bakalım gelirler ve ödeme durumlarını buradan sizlerle paylaşırım ...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye oldum ama ne mail nede cepten mesaj gelmedi

MartinPalermo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anket olduğu zaman cebine sms gelecek girip dolduracaksın . Yani ne zaman verdiğin bilgilere uygun anket olsa o zaman sana sms gelecek . Yani bilgilerini tam olarak doldurduysan yapman gereken birşey yok .

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doldurdum ama şifreniz mailinize gönderdi diyor hesaba şifre olmadan girememki

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaç para verecekki anket başına, çok az bir ücrettir bence..

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adamlar coşmuşlar ya

baba adını, adres, doğum yeri soruyorlar birde TC kimlik no

oldu kredi kartımın şifresinide vereyim

bence bunlar cep telefonuna reklam yapmak için bu işi çeviriyorlar

15 YTL X 5 anket = 75 YTL

(kendi katıldığınız anketlerden elde edeceğiniz gelir)

1,5 YTL X 10 kişi X 5 anket = 75 YTL

(kazandırdığınız üyelerin katıldığı anketlerden elde edeceğiniz gelir)

TOPLAM = 150 YTL

adamlar katılacağınız anket başına 15 ytl, reflerin anketlerindende 1,5 YTL vereceklermiş

* Fikrim Değerli, kişisel bilgilerinizin güvenliği konusunda her türlü önlemi almıştır.
* Kurumlara sunacağımız araştırma raporlarında, kişisel bilgileriniz kesinlikle yer almayacaktır. Sadece yüzdesel veriler iletilecektir.
* Kendi, bilgilerinize, sizin oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile sadece siz giriş yapabilirsiniz.
* Kullanıcı adı ve şifre kontrolü ile girilen kişisel bilgilerinizin bulunduğu sayfalar, Verisign 128 Bit Veri Kodlama Sistemi ile korunmaktadır.
* Veritabanımızın saklandığı server’lar en güncel güvenlik sistemlerini kullanmaktadır. Olası bir saldırı durumunda, yine Verisign Veri Kodlama Sistemi sayesinde, ele geçirilen bilginin server dışında görüntülenmesi engellenmektedir.
diyorlar ama üye giriş sayfasında https:// göremedim ben

güvenilir gelmedi bana hemde hiiiiçççç

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 anket uygulaması için, 1000 kişi kullanılmış olsa ödenecek miktar :

1000 x 15 = 15.000 YTL

Bu paranın en az %25 fazlasını kazanmaları lazım ki ödesinler, ben hiçbir firma/şirket bilmiyorum ki 1 anket uygulaması için 20.000 YTL para aktarsın.
Bilen varsada beni aydınlatsın, yanlışımı düzeltirim.

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana güvenilir gelmedi...

TC numaranı veriyorsun

Cep telini veriyorsun.

Buradan toplanan ceplere ilerde saçma sapan reklamlar gelebilir bunları engelleyemeyiz. Bir yerden taksitle mal alıyoruz cep telimizi istiyorlar ondan sonra ayda beş defa reklamlar geliyor kampanyalar vs.

Bu aralar cep tel toplama moda.

Ücretlere gelince gerçekten uçmuşlar..

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Amerika ve Kanadada anket başına 20 dolara kadar ödeyen sponsorlar var fakat Türkiyede Kar elde edebilceği pazar olduğunu sanmıyorum bu işten.

Uzun ömürlü olmaz.
Ama umarım yanılırım.

MartinPalermo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fikrim degerli nin sahibi olan arkadasım butun sorularınızı cevaplayabilmesi icin bu metni foruma koymami istedi.

Sayın Forum Üyeleri,

Fikrim Değerli olarak, Türkiye'de online platformda güvenilir bir araştırma ortamı yaratma üzere yola çıktık. Teker teker aklınızdaki soru işaretlerini gidermeye çalışacağız.

Öncelikle TC Kimlik no'su sorununu açıklayalım. Gerçek hayatta var olmayan, sadece daha fazla üyelik açarak haksız gelir sağlamayı amaçlayan kullanımları önlemek için, temel bilgi formunda TC Kimlik numarası istiyoruz ve bunu teker teker kontrol ediyoruz. Böylece sistemden bize ulaşan temel kayıt formlarının herbirinin gerçek bir kişiye ait olduğundan ve repete üyelik olmadığından emin oluyoruz. Ancak bu şekilde kurumlara güven verebilir ve sizlere daha fazla anket ulaştırabiliriz.

Temel bilgi formu sonrasında oldukça detaylı bir soru formu çıkıyor karşınıza. Bu form üye tarafından bir defa dolduruluyor ve her altı ayda bir güncelleniyor. Bu kadar detaylı olmasının sebebi ise, ürün/hizmet sunan kurumların rekabet edebilmek için artık segmentasyona çok önem vermesi ve oldukça spesifik gruplara özel ürün/hizmet sunuyor olmalarıdır. Zaten birçok firmanın CRM uygulamalarını takip ediyorsunuzdur. Büyük zincir marketlerin sizin sık kullandığınız ürünlere özel indirim kuponları göndermesi, bu işin artık kişiye indirgendiğinin göstergesidir. Örn: Bir firma, bizden araştırmanın hedef kitlesi olarak 18-40 yaşları arası, aylık hanehalkı geliri x olan, abc bankacılık hizmetlerini kullanan ve z marka araç sahibi kişiler şeklinde bir tanımlama yapabilir.

Biz Fikrim Değerli'yi oluştururken, siz tüketicilerin tercihlerinin firmalar için en değerli bilgi olduğu ve kurumların bunun için ciddi bütçeler ayırdığı bilgisiyle yola çıktık. Ve bu bütçeyi ilk etapta hakedelerin de siz tüketiciler olduğunu farkındayız. Buradaki en önemli etken veri güvenirliğidir, kuruma ulaştırdığımız araştırma raporu gerçeğe ne kadar yakın olursa, sizlere o kadar çok anket ulaştırabiliriz. Sizler düşüncelerinizi paylaşarak, kurumlarsa güvenilir bilgiye ulaşarak parasal bir girdi yaratacak. Fikrim Değerli, herkes için bir kazan-kazan kurgudur. Sizin aracılığınızla üye olan kişilerden kazanacağınız gelir ise, üyelik konseptinin yayılım hızını arttırmak amacıyla düşünülmüştür.

Sitenin tasarımı konusundaki her türlü eleştirinizi bekliyoruz. Henüz çok yeniyiz ve biz de zaman içerisinde, sizlerin de desteği ile kendimizi geliştireceğiz. Halihazırda da çalışmalarımız devam etmekte.

Siz de taktir edersiniz, üye kayıt aşamasının başındayız henüz. Ve en az 5000 üyeye ulaşmadan istatistiki olarak sağlıklı bir araştırma yapmak mümkün değil. Dolayısı ile anketler konusunda sizden biraz sabır rica ediyoruz. Fikrim Değerli kadrosu, pazarlama araştırmaları ve istatistik alanlarında uzman kişilerden oluşuyor ve anket yayınlayacak firmalara da ciddi bir fark yaratacaktır. Fikrim Değerli projesi Nöbetçi Ajans bünyesinde ortaya çıkmıştır, fakat diğer ajans hizmetlerinden tamamen farklı, araştırma alanında profesyonel bir kadro tarafından yönetilmektedir.

Bebeklik sorunlarını aşarak kocaman bir aile olabilmek ve hem üyelere, hem de kurumlara büyük faydalar sağlayabilmek hepimize bağlı. İleride başarılı çalışmalarımızı kutlayacağımız Fikrim Değerli toplantıları hayal ediyoruz. Bunu başaracağımıza dair inancımız sonsuz.

Umarız sorularınızı yanıtlayabilmişizdir.

Saygılarımızla,

Fikrim Değerli Ekibi

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlısı olsun! Buradaki grafiker veya grafikten anlayan arkadaslara tek bir sey soyleyecegim girmiş oldugunuz sitenin logosuna bakın dikkatlice ... Nasıl bir reklam ajansı boyle birseyi atlar bence

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bana enteresan geldi,
60k lık sıteme anket için lınk koyarım gunde en az 400 uye yaparım bir o kadar katılım sağlarım o zaman köşe olurum çalışmama gerek kalmaz gibi geliyor yanılıyormuyum ?
(mk++ yada katılıyorum resimin çözünürlüğünü yuksek yaparsanız ıyı olur gıbıme geldı :) )

aristocrat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yukarıdaki arkadaşımında dediği gibi anket doldurarak para kazanma işinde büyük araştırma şirketleriyle çalışan, yabancı anket firmaları çok güzel kazandırıyor. surveycout ta bunlardan birisi. Elbette türk aket sitelerini de desteklemek gerekir. Dünyadaki en güvenilir 2 yabancı anket doldur para kazan sitesinin burada incelemesi var.

aylinnpp86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ölü bir proje. anket doldurarak para kazanabileceğiniz çok saha sağlam firmalar mevcut. burada en önemli nokta spam sitelere itibar etmemek güvenilir siteler ile çalışmak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi