İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anlamlı, 3 Karakterli , Jenerik ve Yönetilebilir Site...

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Websitesi için istenen en düşük fiyat : Teklif Usulü

Websitesinin açılış tarihi :
2009 / 07

Kategori, sitenin içeriği nedir :
Genel Yaşam Portalı, Günlük Haberler, MP3 Dinleme (Ayrı Bir Script), Fıkra , Yemek Tarifleri vs

Günlük hit sayısı, kaynak link :
Uzun Zamandır Takip Etmiyorum.

Site tüm içeriği birlikte mi satılık,

sınırlama var ise neler :
Sınırlama Yok.

İçerik Hakkında

Hosting dahil midir :
Hayır
Banlı olduğu sponsor var mı :
Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı :
Hayır
Sitede yer alan

yazılımın(lar) lisansı satışa dahil mi :
Yönetim Panelli bir sistem, hazır bir scriptin üstünde değişiklikler yapılıp, yönetim paneli eklenmiştir. Yönetim Paneli kullanımı oldukça basittir, uzun zamandır giriş yapmadığım için şifremi bile unutmuşum, en kısa zamanda resimleri ekleyeceğim. Yazılım Lisans sonlanma zamanı : Sınırsız Kullanım Hakkı
Sitenin satışında herhangi hukuki

bir problem var mı, telif hakkı vb :
Hayır

Satıcının eklemek istediği notlar:

Domain Detaylarına buradan bakabilirsiniz.

Sİtenin satışından ziyade domain'in Anlamlı, 3 karakterli ve jenerik olmasına dikkat çekmek isterim. Sistem birçok kişi tarafından kolayca olmasada bir uğraş sonrasında çıkartılabilecek bir sistem, üyeleriniz veri ekleme yapabiliyor, moderasyon sistemi isteğinize göre aktif edilebiliyor.

Soru ve tekliflerinizi konuya yazarak ya da özel mesaj yolu ile iletebilrisiniz.

Bol Hitli Günler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi