İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anlamsız Site hit ve adsense gelir düşüşü

zeus353

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar son 4-5 gündür google indexlerimde değişiklik olmadığı halde anlamsız bir hit düşüşü var farklı içerikli sitelerimde. Ayrıca adsense cpm de dibe vurmuş durumda o da ayrı bir olay.

Bir fikri olan veya aynı sorunu yaşayan varmı?

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim sitede inanılmaz bir dengesizlik var. Konu eklememiyorum hitler yükseliyor, konu eklediğim gün ise hitler 1/4 oranında düşüyor. Üstelik çalıntı içerik falan değil. Ne iş anlamadım. Bi de güncel tutmak gerek derler :)

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sıralar tıkbaşı 1 centin altını görüyorum sitelerimde....

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
gelirlerin belli zamanda düşmesi reklam verenin azalması ile oluur oda her ya olan bir şey.

düzelir.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Google de sanırım güncelleme var yabancı forumlardada bu tarzda şikayetler epeyce gelmeye başladı.Ancak takvime bakınca, geçmiş pr güncellemesinin sonunçlarının aktarıldığı sonucu ortaya çıkıyor.Hit düşüşü sanırım bundandır..

Adsense düşüşlerinin olması da aslında belli kategorilerde çok doğal çünkü sezon değişimine giriyoruz..

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Genel bir durum olduğunu yeni öğreniyorum ben 2 aydır aynı soruna sahibim. Böyle devam ederse tüm siteleri satmayı bile düşünüyorum.

zeus353

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi düşüş çok feci. cpm diplerde. anlamıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5