İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anlayan Cvp Gondersin Lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

"ens"

Misafir
size ait olan Www.*****.net domain' adresine Sohbet portali kurulmasi icin size bir teklif sunuyorum eger kabul ederseniz ******.net'e "Eschat" imizi koyup bir sohbet portali kurulabilir olumlu olumsuz dusuncelerinizi bekliyorum.... iyi calismalar

""""""" yukaridaki yaziyi mail olarak birisine gonderdim oda bana asagidaki yaziyi cevap olarak gondermis ben nedemek istesgidini anlamadim anlayan arkadaslar acele tarafindan cvp yazsin tskler.. iyi calismalar."""""""""""

Merhaba,
www.******.net ile ilgili sadece database tabanlı site kurulmasını destekliyorum

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sanirim sitesine Java Applet istemiyor, veritabanli birseyler olmasini istiyor. Ya da sitesinin/sunucusunun Java Applet desteklemedigini saniyor? Yani maksimum bunu cikartabildim :D

E

"ens"

Misafir
Hdogan:

veritabanli birseyler olmasini istiyor <<<<< derken anlatmak istedigin sey nedir ben bunu anlamadim acik bir cvp plz

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bi server sahibi Sanirim eschatimizi sitenize koyun bize link verin demek istemis anladiğim kadarıyla.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Duman: Yok "ens" bir site sahibine eschat kuralim diye bir oneri gondermis.
ens: Demek istedigim arkadas biraz bilgisiz bu konuda, veritabanli birseyler olsun, cancanli olsun anlaminda bir yanit sanirim. Yani siteme eschat kurma veritabani kur diyor :p Tabi simdilik bu dusunce/yorum varsayim asamasinda :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5