İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

anlık fiyat değişimi

evkolay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazen bir kelimeye 3 tl alt limit belirlerken bazen de 1 tl belirliyorlar. ben bunu o anki açık arttırma mantığıyla o kelimeye bir çok kişinin reklam vermesinden diye düşündüm. ancak adwords halkla ilişkileri aradığımda, geçmiş 24 saate bakarak örnek bir rakam çıkıyor dedi ama bana saçma geldi. yani şuan önceki 24 saatte 3 tl ortalama, 1 saat sonra nasıl 1 tl ortalama oluyor anlamadım.
bilgisi olan varsa açıklayabilirseniz sevinirim.

altayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimse o kişi yeni işe başlamış, bilmediği içinde saçmalamış. Google Adwords'te fiyatlandırmalar o an reklam verenlerin, vermiş olduğu TBM'ye göre belirlenir.

Açık arttırmadan bir farkı yoktur. Muhammen bedel diye bir şey yok.

Bu fiyatların artması da sektöre göre saatlik dilimler halinde farkeder. Bunu takip etmelisiniz. Sizin sektörünüzdeki firmalar hangi saatler arasında fiyatları arttırıyor hangi saatler arasında fiyatları düşük tutuyor bakamalısınız.

Sizde ona göre bir fiyatlandırma politikası izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5