İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Antaltaya 1 - Fenerbahçe 0

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Az önce karşılaşma sona erdi fenerbahçe Antalya Spor karşısında yenilgiye ugradı. Bjk ve GS nin puan kaybettigi haftada belkide Şampiyonum diyecegi bir geceyi başka bir geceye erteledi. Bence yinede Şampiyon FB olur.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fenerbahçe'nin 110'ü kızarıyor
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] [/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] [/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] [/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Avrupa defterini kapatan F.Bahçe, ezeli rakiplerinin puan kaybettiği haftada büyük bir avantajı değerlendiremedi. Turkcell Süper Lig'in 22. haftasında Antalya deplasmanına çıkan Fenerbahçe, kötü futboluna devam edince, alt sıralardan kurtulmak isteyen rakibi karşısında şok bir mağlubiyet aldı. Bu sonuçla F.Bahçe'nin, G.Saray ile arasındaki puan farkı 6'ya indi. Antalyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural'ın, sarı-lacivertli takıma karşı 14. galibiyetini alması dikkat çekti. 15. dakikada savunmanın arkasına atılan ara topuyla Kezman, kaleciyle karşı karşıya kaldı. Ancak hakem ofsayt kararı verdi. 26. dakikada ceza sahası sol çaprazında topla buluşan Kezman'ın vuruşunda kaleci Cordoba, gole izin vermedi. 33. dakikada genç oyuncu Olcan, Ahmet Dursun'a sert girince saha bir anda karıştı. Hakem, Olcan'a sarı kartını gösterdi. 39. dakikada soldan ceza sahasına giren Ali Zitouni'nin vuruşunda top yan ağlarda kaldı. 47. dakikada ceza sahası sağ çaprazında topla buluşan Ali Bilgin'in sert şutunda, top kaleci Volkan'ın yanından ağlara gitti. 52. dakikada Coşkun'un kafa vuruşunda direk gole izin vermedi. Dönan topa Zoutini'nin vuruşunda Volkan çıkardı. Coşkun'un tamamladığı top ağlara gönderdi. Ama hakem ofsayt kararı verdi. 79. dakikada sağdan yapılan ortayı ceza sahası içindeki Coşkun indirdi. Yan hakem ofsayt bayrağını kaldırdı. 89. dakikada altıpas çizgisi üzerinde iyi yükselen Lugano'nun kafa vuruşunu kaleci Cordoba, müthiş bir refleksle çizgi üzerinden çıkardı.
[/FONT]

kaynak: fenerhaber.net

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Maçı radyo d den dinledim. Adam gerçekten antalya spor taraftımı diye düşündüm. Bu kadar sevinen bir radyocu görmedim ben.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu hep böyle olmuştur. Planlarınıza göre Galatasaray hep 5 ya da 6. sırada kalmıştır. Lakin ya şampiyondur ya da 2. dir. Bu sene 2. olmayacak, yine şampiyon olacak. Tabi iyice düzelmeleri lazım. Şimdi bol keseden atmamak lazım, ama her şartta takımımıza inanıyoruz.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla herkes kendi takımını destekliyor olması gerektiği gibi,
o zaman bursaspor şampiyon olacak,:D

bjk-bursaspor maçına gelince sizlere bursaspor taraftarı bakımından maçın önemini söyleyeyim,
bu maç için askerden kaçıp gelen bile olacak!

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayda yılda bi fenere oynadık 22.50 mislilik kuponun azına etti

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Avrupa'da tek bir takım bile yok. Bu dandik ligde kimin ne yaptığı neden bu kadar önemli anlamıyorum. Ülke olarak başarı puanımız sersefil, kendi aramızda ben yendim, sen yendinin tartışmasını yapıyoruz. Kalitesiz bir lig, kim şampiyon olacak ki? Hollanda'nın sıradan takımlarına elenen takım, Türkiye'de şampiyonluğun mutlak favorisi. Çok önemli ve mutlu bir haber mi?

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kupa maçında da yenilir inş. Zico'da tez elden gider.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
ne kadar hoş bir hafta 3 büyükler puan kaybediyor bu iş sadece galatasaraya yaradı

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kupa maçında da yenilir inş. Zico'da tez elden gider.

Suyu ısınan Zico değil. Zico yu getiren. Onun ne suçu var, Deniz in ne suçu var? Volkan ın ne suçu var? bu adamlar bu kadarlık. Lorant'ı Almanya kahvesinden getiren, zicoyu japonyada pirinç tarlasından getiren yönetim. Bizi tek başına şampiyon yapana v.Hooijdonk u gönderende aynı yönetim. Artık futbolcularada, zicoyada kızmıyorum. Potansiyelleri okadar onlar naapsın..

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Helal olsun be Corboda bir maçta gol yemedi :D
Volkandan Kumbaralık Dersleri Vol :2 :D uçsa kurtarırdı

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Suyu ısınan Zico değil. Zico yu getiren. Onun ne suçu var, Deniz in ne suçu var? Volkan ın ne suçu var? bu adamlar bu kadarlık. Lorant'ı Almanya kahvesinden getiren, zicoyu japonyada pirinç tarlasından getiren yönetim. Bizi tek başına şampiyon yapana v.Hooijdonk u gönderende aynı yönetim. Artık futbolcularada, zicoyada kızmıyorum. Potansiyelleri okadar onlar naapsın..

Sonuna kadar katılıyorum. Aziz Yıldırım Fenerbahçe tarihine geçmiştir. Lakin artık misyonunu doldurmuştur. Fenerbahçe'ye vizyon katacak futbolu bilen bir başkana ihtiyacımız var. En basiti her zaman övündüğümüz bir taraftarımız vardı onu bile kendi çıkarları için birbirine düşürdü. Ahmet Çakar geçen programda diyor. Ligde 7 puan öndesiniz Az ile rövanş macı oynayacaksınız daha ne istiyorsunuz?. Kendisininde anlamadığı bir şey var. Avrupa'da başarı yakalamadıktan sonra Ligde istersen 5 sene üst üste şampiyon ol ne farkeder.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5