İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Antalyaya Kar Yağıyor

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Şu anda konya altındayım. Camdan dışarı baktımda ilk önce ağaçlardan bir şey dökülüyor dedim sonra dedim kendi kendime kış ortasında ağaçtan ne dökülsün çıktım dışarı lapa lapa kar yağıyor :D. ilk haberi benden duyun istedim.

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu anda konya altındayım. Camdan dışarı baktımda ilk önce ağaçlardan bir şey dökülüyor dedim sonra dedim kendi kendime kış ortasında ağaçtan ne dökülsün çıktım dışarı lapa lapa kar yağıyor :D. ilk haberi benden duyun istedim.

warya tamda ben yazacaktım :)

Ne güzel yağıyor, ha bunu antalyalı olmayan antalyada yaşamayan anlayamaz karın bizim için ne anlama geldiğini.
En son 94 de böyle yağmıştı desem sanırım anlarsınız bizim sevincimizi :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yağış Ankara'da gün boyu devam etti. Akşam da rüzgar sağolsun karı bayağı bir üfürdü. Bugün tatil edildi sanırım okullar.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
yok böyle birşey suan acayip bir güneş var dünkü havaya bakın bugunki havaya bakın

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
dün kar yüzünden 6 saat havalimanında kaldım.
atlasjet amma kafa yaptı bizimle, otobuse bindik apronda gezdik ve uçak daha inmedi dediler geri döndük felan çok acaip bir gündü vallahi..

Acaip uykum var yaa.. İstanbul dün gece çok fenaydı çok!

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bırakın yağsın. 2008 yaz mevsimi çok çetin geçecek diyorlar. O yüzden su lazım. Yağsın, kardan ben memnunum valla.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Antalyada yaşanayanlar için çok farklı tabi bu olay tv lerde tüm türkiye beyaza bürünmüş insan kıskanıyor. Üşümeyi özlüyor, unutuyor insan burda.

D

djefsane

Misafir
Okuldaydım..

Okuldaydım. Dersin Ortasında Camın Islandıgını Gordum Yagmur Yagıyor hocam dedim. Hoca bana Guldu aaa. ne garip hiç yagımazdı dedi. bende Onu mors Ettim. Hocam Beyaz Yagmur İlk Defa yagıyor !!...

Herkes Kar yagıyor diye sınıfı bosalttı butun sınıflar asagıdaydı. İlk once birikmeyecek sandık ama umut ettik. Biriksin lutfen.. Tamam birikmedi dedik. servislere bindigimizde yol yol katederken antalyanın bir beyaz saraya dondugunu gorduk !!... servisi durdurduk kar topu oynadık.

su anda camın perdesı sonuna kadar acık karı karın yagısını izliyorum. umarım bu mutlulugu allahım bize cok görmez. cunku guneş çıktı !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5