İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

antibizans.com

furkan316

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu alan adı için ne düşünebilir benim aklıma bişey gelmedi daha önce forum kurdum ama fazla uzun sürmedi şuanda boş boş durmakta nasıl değerlendiririm

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Anadolu Taraftarları, 3 Büyükler için daima anti bizans derler,

Böylesi bir site olabilir.

furkan316

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce kurdum 1 ay kadar süreyle aktif kaldı ben ESKİŞEHİR liyim antibizansın kalesi burası ama bi türlü verim alamadım eğer ilgilenen olursa ben yaparım iyi yerlere getiririm diyen olursa host ve domaini tahsis ederim

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Kardeş bence bu domainin üzerine düşersen iş yapar.

furkan316

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl bir proje yapılabilir forum harici zaten şuanda hali hazırda bir forum sitem var çok vakit alıyor tribün videoları aklıma geldi ama malesef facebook ve youtube bitirdi o olayı aklıma bişey gelmiyor

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
nasıl bir proje yapılabilir forum harici zaten şuanda hali hazırda bir forum sitem var çok vakit alıyor tribün videoları aklıma geldi ama malesef facebook ve youtube bitirdi o olayı aklıma bişey gelmiyor

Blog olarak kullanabilirsin,

Google'da da anti bizans yazdımı 1. sayfanın 2. sırasında,

Özellikle internette anti bizans atkıları çok aranmaktadır, bunu değerlendirebilirsin.

furkan316

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+aslında satmayı düşünüyorum satamazsam eğer değerlendiririz bi şekilde artık

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Vallahi bence değerlendir. Ben koyu bir Denizlispor taraftarıyım. Anadolu takımları her zaman İstanbul klüplerine bu yakıştırmayı yaptılar, yaptık. Doğru yada yanlış tartışılır. Ama bu olgu mevcut. Bence üzerine düş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5