İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ANYCOOL kullanan var mı ?

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
anycool telefon kullanan varmı alıcamda sizlerden yorum bekliyorum birde alırsam hangi modelini alayım

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tavsiye etmem.. Bir kere bu telefonlar 2 yerde üretiliyo biri çin biri kore. Ve böyle bi firma gerçekte varmı yok mu ben daha anlamış değilim. Sahte bi isim yaratmışlar üretiyorlar.. Zaten çinden gelen telefonların hepsi Best Mobile firmasının fabrikasından çıkıyor zaten hepsinin tipleride aynı sadece ufak oynama yapıp farklı isim veriyorlar.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben kullanıyorum t828 modelini

telefonu seviyorum beğeniyorum hoş telefon ama bazı kusurları var

stylus kalemiyle el yazısı yazabiliyorsunuz ama telefon el yazsını normal harfe çevirmiyor
tv alıcısı çok kuvvetli değil
menülerin bir kısmı hala ingilizce
telefonun bazı güvenlik ayaralrını değiştirmek istediğinde sorduğu şifreleri var ama bu şifreleri satan adam bile bilmiyor :D

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
bende fm100 alıcam telefondaki sesleri araba teybınde dınlenebilior bugün sipariş verdim. aynı telefonun bir değişik markası çıkmış gazetede ilanı var 349 YTL garantili sanırım

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bir abimizin iş yerinde patladı o çin malı telefon 3 kuruş fazla verin gidin marka alın derim.. Evinizde çoluğunuz çocuğunuz var...

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Pili patladı şikayet falan hiç bir yere varılmadı kimse arkasında durmuyor kaliteli malzeme alın bence...
Aynı şekilde helikopter yine çin malı o da patladı düşünsene çocuk oynasa yandı ev çocukda gitti Allah korusun...

ee peki adamda hasar falan var mı ? yani patladı deyince insan korkuyor açıkcası :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Telefonun patlaması için illa Çin malı olması gerekmiyor.

Normal şartlarda kullanılmazsa her batarya bir bombadır ki orjinal telefonlar da patlamıştır.

Şarj olurken, aşırı sıcaktan, basınçtan vs elde, konuşurken yada herhangi bir yerde patlayabilir.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
ee peki adamda hasar falan var mı ? yani patladı deyince insan korkuyor açıkcası :)

Durduruğu yerde şarjda patladı...
Bilgi haklısın insanların evlerinde patlasın çini mini olmaz de bence o sorumluluğu alma derim...
Çin malı ürünler kalitesiz iç yapısı ve pilleri nedeni ile konuşurken, şarjda patlıyor...
Benim fikrim tavsiyem Çin Malını etrafıma kullanmam kullandırtmam ...

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Piyasa da 2 çeşit var sanırım.
Orjinal olanlar ve diğerleri
http://anycoolmobile.com/index.html
Bir kaç gün önce siteleri daha farklıydı :)
Orjinallerin nasıl ayırt edileceği detaylı anlatılıyordu.

Orjinal sahte diye birşey yok bu markanın tek çıkış yeri var Çin BEST MOBILE firması hepsi ordan çıkıyor çin telefonlarının üstüne isim yaz bas isim yaz bas ayrıca o siteyide bir telefoncu yapmış ankara necatibey caddesi bundan 7-8 yıl önce ilkokulu orda okudum 8 yıl boyunca. ve aldığım çin malı telefonuda ordan aldım ve orada 3 tane telefon pazarı (pazar derken bildiğimiz pazar değil modern standlarda bina alt katlarında satış) zaten bilenler bilir orayı her taraf telefoncu doludur. O fabrikadan çıkan en iyi telefon cebimde 220 ytl ye aldım 3 kere yaklaşık 1 metre yükseklikten yere düştü telefonda tık yok aynı yerde samsung düşürdüm telefonun kapaktan ses gelmeye başladı telefon modelim nokia n99 i2 (2.serisi). alacaksanız bunu alın hem tv iyi, hem ses, hemde en kalitelisi bu. Ayrıca Anycoollar çok kaba telefonlar alanların çoğu iade ediyor bahanelerle. Eğer kamera önemli değilse (ki bu telefonların hepsinde aynı kamera var birinde 5mp yazar diğerinde 3mp hepsi VGA kameradır :D) kullandığım telefonu almanızı öneririm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5