İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Apartman Yönetim scripti

turkayguvendi

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Apartman Yönetim scripti- 250 TL komple sistem

Arkadaşlar herkese merhaba hayırlı işler.

Scriptin fiyatı 250 TL dir.

Basit bir tanıtım sitesi APARTMAN YÖNETİM SCRİPTİ diyebiliriz. Daha önce wm olarak düşmüş bir sistemi de değiştirip apartman kayıt sistemi olarak siteye entegre ettim.*

Özellikler;

-*Mysql veri tabanı
- Site hem html hem php olarak mevcuttur
- Apartman kayıt sistemi dili PHP *'dir.
- Web sitesi için admin paneline ihtiyaç yoktur.*
- Apartman kayıt sisteminde 2 türlü giriş vardır.

1. kullanıcı girişi: Sadece yeni kayıt oluşturma ve değiştirme özellikleri vardır.
2. yönetici girişi : Kullanıcı ve şifre ekleme, eklenen kayıtları silme, yeni kayıt oluşturma ve değiştirme özellikleri vardır.

- Kurulum tarafım ücretsizdir. Toplamda İçerik ve makaleler değiştrilip 10 adet satış mevcut olacaktır.
- Kurulum sonrası 1 yıl ücretsiz destek mevcuttur.( Hem web sitesi için hemde sistem için )

demo:www.krvnmutfak.com
kullanıcı adı: demo
şifre: demo

yönetici şifresi sadece siparişlere verilecektir.

Daha fazla bilgi için mesaj ile iletişime geçebilir, telefon talep edip 7/24 destek alabilirsiniz.

Teşekkür Ederim.

sessizlik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen açtığın üyelikleri de paylaş kardeşim sonra konuşuruz :)

Kardeşim sitenin üyelikleri referanslarından silmesi benim sorunum mu ben sana günü gününe atmadım mı açtığım üyelikleri sıkıntı var deseydin o zaman.

Konuyu düzenledim adamlık ben de kalsın...

turkayguvendi

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
satış gerçekleştrildi hocam kusuruma bakmayın babamı kaybettiğim için giriş yapamadım

jackalz

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hocam script yaşıyormu demo nerden alabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5