İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

API kullanarak uygulamalar geliştir! (5,000 $ ödül!)

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
merhaba arkadaşlar Upload sitesinde buldum belki aranızda bu işi yapanlar vardır işinize yarar diye konuyu açıp bilgilenin istedim.Ülkemin insanı kazansın

4shared API kullanarak uygulamalar geliştir! (5,000 $ ödül!

Resmi 4shared API Programı` nı tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. 4shared API ile, Cep Telefonları (iPhone, Android, Symbian, Balckberry, Windows Mobil), Windows, Mac, iPad ve Linux için bugün uygulama geliştirmeye başlayabilirsin.
100` den fazla API fonksiyonu ile web hesabına erişim, dosya karşıdan yükleme/indirme, dosya arama, klasör oluşturma ve silme gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsin.
4shared API tamamen ücretsiz! Gerekli tüm örnekleri 4shared API belgesinde bulabilirsin. 4shared gelişim programına dair herhangi bir sorun varsa, bu durumu forumumuzda tartışabilirsin.
Her ay en iyi 4shared API uygulamasını seçeceğiz ve geliştiren kişiye 5000 dolar ödül vereceğiz!

Uygulamalarını tüm dünyaya duyur

5000 dolar kazanarak yazılımını 4shared`te ÜCRETSİZ desteklemeye hazır mısın?
Hadi başlayalım!

1. 4shared API belgesini oku.
  2. İhtiyacın olan 4shared SOAP API fonksiyonunu kullanarak uygulamanı yapabilirsin
  3. Uygulamanı test et. Bug olmadan iyi çalışıyor olmalı
  4. 4shared`te ücretsiz hesap aç ve başvurunu yükle.
  5. Uygulamanın doğrudan linkini [email protected] adresini gönder
  6. Uygulamanı gözden geçirdikten sonra 5000 dolar kazanma şansını yakala

sevgilerimle :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5