İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aplusnetten domain aldım ama

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aplusnetten domain aldım ama 1 buçuk gün geçmesine rağmen kaydetmedi ve domain halen boşta gözüküyor. kredi kartı bilgilerime online bakamıyorum arayı çekip çekmediklerinden emin değilim.

gidip domaini başka yerden satın alsam bu herifler paramı geri öderlermi ?

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çekmemişlerdir çekseler hemen açarlar. online destek var ap numaranı verip sorunu ögrenebilirsin

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
reseller'ın varsa domain'i sipariş olarak verebiliyorsun panelinde domain adı var oluyor..ama ödemeyi yaptığın zaman domain alınıyor..eğer reseller değilse siteye girdiğinde live support için popup açılıyor..oradan destek alabilirsin..

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok şimdi destek aldım ve şimdi register oldu..demek biraz peşinde gitmek gerekiyor :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benimde jenny ile muhabbetim oluyor.arada sırada..herşey hakkında konuşuyoruz tavsiye ederim :D

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aplus yeni chat ortamınız şekline dönmüş :) domaini alırken de aldıktan sonra da live help bölümünden biraz konuşup işlemleri hızlandırmak gerekebiliyor. ben de o şekilde aldım domainleri ve 2 dakika içerisinde açıldı. godaddynin o güzelliği var alınca 1 saniye sonra online oluyor domain ama burası da ucuz. ilk 5 domain için indirimleri varmış bu arada.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5