Apple Hız Kesmiyor! (İOS 9.3)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
9 Nisan 2011
Mesajlar
2,212
Reaction score
68
Konum
İstanbul
apple-gift-cards-201508

Apple hiz kesmiyor. iOS 9.3, OS X El Capitan 10.11.4, watchOS 2.2 ve tvOS 9.2 için 3. beta paketini geliştiricilerle paylaşmıştı. Hemen ardındanda açık beta sürümünü tekrardan paylaşıma sundu. Şuanda kullandığımız İOS 9.2.1 yazılımında pek bir değişiklik olmadı. Yeni sürümün ise iddiali bir şekilde geleceği düşünülüyor.

Ayriyetten betaları yüklemek için ''Apple Beta Programı'na kayıtlı bir kullanıcıysanız ve iOS 9.3 betasını kullanıyorsanız, beta 3'ü OTA yoluyla yükleyebilirsiniz. Aynısı OS X 10.11.4 beta 3 için de geçerli. Mac'te güncelleme sekmesinden yeni beta paketini kontrol edebilirsiniz.''


Apple şirketinin yaptığı açıklama ise;
iOS’un bu en yeni sürümü, dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemine çok sayıda yenilik getiriyor. Birçok uygulamada yapılan iyileştirmelerin yanı sıra, CarPlay de şimdi birbirinden muhteşem iyileştirmelere sahip. Hatta iOS 9.3, iyi bir uyku çekmenize bile yardımcı olmaya hazır. Bu sürümde, okullarda iPad’i öğrenciler ve sistem yöneticileri için daha kolay ve daha kullanışlı hale getirecek yepyeni özelliklere göz atabileceksiniz.

Night Shift Özelliği!
Bu özellikle alakalı şirketin yaptığı açıklama ise;
Yapılan birçok araştırmaya göre, akşamları parlak mavi ışığa maruz kalmak sirkadiyen ritimlerinizi etkileyerek uykuya dalmanızı güçleştirebiliyor. Ama yepyeni bir özellik olan Night Shift, iOS aygıtınızın saatinden ve coğrafi konumundan yararlanarak, bulunduğunuz yerdeki gün batımı zamanını tespit ediyor. Ardından, ekranınızdaki renkleri otomatik olarak renk tayfının daha sıcak tonlarına çekerek gözlerinizi rahatlatıyor. Ve sabah olduğunda ekranı normal ayarlarına geri döndürüyor. Kısacası, şimdi herkese tatlı rüyalar.

Bunlara ek olarak İOS 9.3 ile hayatımıza girecek yeni özellikle Not
bölümünüzü bir parolayla veya
parmak izinizle koruyabilceksiniz.
Yep yeni sağlık uygulamaları gelicek.
Carplay İOS 9.3 ile daha kullanışlı olacağı bildiriliyor.Nereye giderseniz gidin,
yeni müzikler keşfedebileceksiniz.

İOS 9.3 ile Eğitim - İlk Bakış ekleniyor. Şirketin yaptığı açıklama ise;
En iyi sınıf deneyimi, şimdi
daha da iyi olmak üzere.
Teknoloji, eğitimi yeniden şekillendirebilecek güce sahip. iPad de, birbirinden güçlü özellikleri ve uygulamalarıyla öğrenimde yepyeni ve motivasyonlarla dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. iOS 9.3 beta sürümü ile, eğitimle ilgili heyecan verici birçok yeniliğe hemen göz atabilirsiniz. Ve bu yenilikler sayesinde, iPad’ler şimdi okulda en etkili olacakları yerlere kavuşuyor; yani öğrencilerin ellerine.

------------------------
Henüz başka birşey gözlemliyemedim tam sürüm güncellemelerin Apple'ın bahar lansmanıyla birlikte yayınlanması bekleniyor. Bahar etkinliği ise 15 Mart'ta düzenlenecek.​
 

crmadam

0
İyinet Üyesi
Katılım
9 Mayıs 2016
Mesajlar
10
Reaction score
0
Adamlar telefonda kendilerini aşıyorlar. Adamları durdurabilecek çıkacak mı?
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst