İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Apple iPhone 5 Tanıtılıyor! (Canlı Aktarımlı)

knightx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Apple etkinliği ile birlikte iPhone 5 bu akşam tanıtılacak. Biz canlı anlatım yapmayacağız ancak takipte kalıp etkinliği aktaracağız. Buyurun.

Merakla beklenen Apple etkinliğinin 12 Eylül de yapılacağını sizlere daha önce haberimizde aktarmıştık. Ve 12 Eylül geldi çattı. Herkes hazırlıklarını yapmaya başladı ve başta iPhone 5 olmak üzere yeni nesil Apple ürünlerine dakika saymaya başladı.

Türkiye saati ile 20:00 da başlayacak olan etkinlik için teknoloji siteleri canlı anlatım yapacağını duyurdu ancak biz canlı anlatım yapmayacağız. Etkinliği takip edeceğiz ve sadece sizlere ince detayları aktaracağız. Yani salonda çalan müzikten, kişilerden, basın mensuplarından ve gereksiz bilgilerden haberiniz olmayacak. iPhone 5 mi tanıtılıyor size sadece detayları gelecek. Yeni Mac mi tanıtılıyor sadece özelliklerini öğreneceksiniz. Bunun yanında tabi çıkış tarihleri olmazsa olmazımız. Kısacası etkinliğe katılmayıp yabancı kaynaklardan sadece çeviri yapanlara katlanmak zorunda kalmayacaksınız. Umarız anlatabilmişizdir. Saat 20:00 da görüşmek üzere. Sayfayı sık sık yenilemeyi unutmayın.

20:00 —

Kaynak: teknotime.net

Not: canlı Aktarımı 20:00 itibari ile linkten takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5