İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Apple iPhone 6 Cüzdan Kılıfları Deritel ile

deriten

0
İyinet Üyesi
Katılım
3 Aralık 2014
Mesajlar
4
Reaction score
0
Konum
istanbul
DeriTel Apple iPhone 6/6S telefonlarına uyumlu olan cüzdan kılıflarını hakiki deriden Türkiye’de üreterek satışa sundu. A kalite Apple iphone 6/6Sakıllı telefonunuzu tamamlayacak harika bir cüzdan kılıfı. Bizim tavsiyemiz her zaman hakiki deri ve yerli üretim olması.

iPhone 6 Cüzdan kılıfları çok fonksiyonludur.

Telefon aksesuarları içinde çok fonksiyonlu kullanılabilen kılıf modeli cüzdan kılıflarıdır. Akıllı telefonlar içerisinde ise cüzdan kılıfı modeli en çok Apple iPhone serisinde kullanılmaktadır. Bunun sebebi konusunda bir çok değerlendirme yapılabilir. Bizim değerlendirmemiz ise Apple kullanıcılarının telefonlarını koruma konusunda daha dikkatli olması. Tabi fiyat ve teknolojinin bu tercihte önemli bir tercih sebebi olduğudur. Para ve kartlarınızı taşımada en ideal seçenek

Hakiki deri ve el yapımı

iPhone 6 cüzdan kılıfları kalite yerli hakiki deriden öretilen A kalite ürünleridir. Titiz, el işçiliği göz nuru ve alın teri ile üretilen Türk malı cüzdan kılıf ürünleri deritel.com.tr sanal mağazasında telefon meraklılarının beğenisine sunuldu. %100 Hakiki Deri % 100 yerli DeriTel kılıfları birinci sınıf üretilen tasarım ve kullanım açısından istediğiniz özellikte teknoloji ürününüzün koruyucusudur.


Apple için üç seri Cüzdan kılıf

Deritel Apple için üç seri cüzdan kılıfı sizlerin beğenisine sunmuştur. Asil ve Herakles serisi. Asil serisi iPhone 6 cüzdan kılıfı adından da anlaşılacağı gibi tam bir asalet örneği. Yoğun bir işçilik ve tasarımla en fonksiyonlu ürün. 150 TL fiyattan aşağıya piyasada bulamayacağınız bu ürün bizde çok hesaplı fiyatla satışa sunulmuştur. Herakles serisi ise daha sade ve daha pratik bir cüzdan kılıfı. İki modeli bulunan DeriTel ürünlerin için farklı renk seçeneklerini ayrıca inceleyebilirsiniz. Destan Cüzdan kılıf serisi Kadife İç Dizayn edilmiş, 4 ayrı kredi kartı bölmesi bulunan, 2 ayrı para saklama gözü gibi çok fonksiyonlu bir üründür. Mıknatıslı kapama özelliği ile yıllara meydan okuyacak bir akıllı telefon cüzdan kılıfı hem sizi memnun edecek hem de güvenle tüm ortamlarda taşıyabileceksiniz.


Uluslar arası kalite Dünya standartlarında üretilen iPhone 6 cüzdan kılıfları bir çok ülkede farklı markalar ile Türkiye’de üretilip satışa sunulmaktadır.

Çevre ve doğaya uyumlu

Çevre ve Doğaya Uyumlu ve İnsan Sağlığına Uygundur. Testlerden geçmiş ve denetimlerden başarılı not almıştır. Sağlığınıza zararlı hiçbir madde içermez. Mükemmel bir kılıf olan iPhone 6 cüzdan kılıfı akıllı telefonunuz ile uyumlu mükemmel bir koruma sağlar.

Tam koruma

iPhone 6 cüzdan kılıf telefonunuzu kavrayan kılıf bay ve bayanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. DeriTel telefon cüzdan kılıflarını Tüm Sosyal Ortamlarda Şıklık İle yanınızda telefonunuzu Taşıyabilirsiniz. Masanızda ve evinizde çalışırken Apple iPhone telefonunuzu cüzdan kılıftan çıkarabilir kılıfsız olarak telefonunuzu kullanabilirsiniz. En büyük eksikliğimiz yolda. Arabada, toplu taşımada cüzdan kılıfa telefonu takıp çıkarmanız. Aslında hareket halinde iken telefonu kullanmamanız en doğrusu

Ücretsiz kargo, 256 bit SSL güvenli ödeme ile daima tercihlerinizi dikkate alıyoruz. Lütfen öneri ve dileklerinizi bize iletin. DeriTel olarak daima sizlerin değerlendirmelerinize önem veriyoruz. iPhone 6 cüzdan kılıf teknoloji harikası telefonlarınıza değer katacak bir Deritel modeli bulacağınız sanal marketimizden günün tüm zamanlarında alışveriş yapabilirsizin.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst