İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Apple kullananlar?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ekran kartını değiştirip ne yapacaksın? Amacın oyun oynamak ise macintosh almak mantıksız, yarı fiyatına daha üst seviyede pc toplarsın.
Ayrıca bu dizüstü, ekran kartını değiştiremezsin.

SpyCracker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ekran kartını değiştirip ne yapacaksın? Amacın oyun oynamak ise macintosh almak mantıksız, yarı fiyatına daha üst seviyede pc toplarsın.
Ayrıca bu dizüstü, ekran kartını değiştiremezsin.

Sanane dostum napacağımdan sanamı soracağım istediğim pcyi alırım.

Sordugum soruyla ne alakası var sana hangi pcyi alayım diye soranmı oldu? oyun oynayacağımı nerde söylemişim?

İşine bak Allah aşkına post kasma.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54

Sordugum soruyla ne alakası var sana hangi pcyi alayım diye soranmı oldu? oyun oynayacağımı nerde söylemişim?

Önce üslubunu düzelt klavyede delikanlılığı yapma aklını çıkarırım senin. Adam gibi konuş insanlık öğren.

T

trgy

Misafir

Gayet mantıklı bir cevap vermiş Darkart. Mac üzerinde genelde oyun oynanmadığı için öyle bir öneri sunmuş ve hatanı söylemiş. Hatan olmasa bile ne yapacağını sormuş ki daha net cevap verebilesin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5