İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

apple mac için öneri

realcycle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen Palladium AVM'deki lydia mağazasına gittim de, aklımda mac almak vardı. çok iyi imkanları varmış gördüğüm kadarıyla. öğrenciye öğretmene de indirimler sağlıyorlarmış. sizce nasıl bir mac almalıyım? kullanan veya önceden deneyimi olan varsa yardımcı olabilir mi?

X

Xman

Misafir
En kabak modelleri 3000 liradan başlıyor, core2 duo eski işlemciler 2gb ram 250 gb hdd, 256 mb ekran kartlı bir model 3186 lira. Üzerinde mac yazacak ve ince olacak diye o para verilirmi bilmiyorum ama geçen gün orta seviyede bir modelini inceledim core2 duo 2.20 ghz işlemci, 4gb ram ve 512 mb ekran kartlı bir modeldi ve fiyatı 4200 lira civarındaydı. Ben şahsen almam ama siz alacaksanız bence vereceğiniz parayı iyi düşünün..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Valla hocam şahsım adına tr den mac almam. Keriz görürüm kendimi. onca parayı ona verene kadar on numara pc alırsın. Ancak yurtdışından alma şansın varsa neredeyse yarı yarıya ucuza oluyor fiyatlar. Böyle olursa mac al tabi ama aksi halde yazık vereceğin paraya. Kullanılan bileşenler artık eskidi. 2 yıl önceki parçalar kullanılıyor hala.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5