İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Apple siri ye karsı google translate

ahtingir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akıllı telefonlarda sesli çeviri yarışı kızışıyor
gün geömiyorki google apple microsoft çeviri alanında yeni bir çeviri apisi çıkarmıyor

Hemen hemen işlevleri aynı olan bu çeviri api leri için resmi google blogu (ingilizce)

googleblog.blogspot .com /2011/10/start-conversation-with-google.html

ahtingir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bu uygulama ve buna benzer uygulamaları android ile beraber yeni satın aldıkları motorola'ya adapte edecekler ve çeviri olayını bence daha da geliştirecekler...

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
@ahtingir

evet, olabilir. google'ın mobil platformlara verdiği önemi burada da görüyoruz. gerek motorolanın satın alınması, mobil uygulamalar geliştirmesi vs.

google şimdiden mobil platformda yerini alıyor.

gelecekte mobil cihazların piyasaya hakim olacağını düşünüyorum. dolayısıyla mobil ugulamalarda kendimizi geliştirmek mantıklı.

bu vesile ile içimdeki dökeyim dedim :) belki hangi alanda kendimi geliştirmeliyim diye soranlara cevap olur ;) çünkü gelecek mobilde

ahtingir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@idea
kesinlikle katılıyorum bugun Amerikan merkezli büyük websiteleri facebook,twitter gibi hep yatırımlarını mobile döndürmeye başladı. Zaten bu sitelerin trafiklerinede bakılırsa geleceğin ne tarafa gittiğine şaşırmamak lazım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5