Apple Watch İddialı Bir Giriş Yapacak

Teknolopi

0
İyinet Üyesi
Katılım
19 Mayıs 2014
Mesajlar
318
Reaction score
0
Uzun zamandan beri merakla beklediğimiz ve Apple’ın “bugüne kadarki en kişisel ürünümüz” olarak tanımladığı Apple Watch piyasaya oldukça iddialı bir giriş yapacak gibi duruyor. Cupertinolu şirketin ilk giyilebilir ürünü olan Apple Watch’ın sipariş sayıları Apple’ın oldukça büyük bir başlangıcı hedeflediğini ortaya koymuş durumda.

Apple-Watch.png


Apple Watch‘ı uzunca bir süredir merakla bekliyorduk. Geçtiğimiz aylarda Apple Watch için yayınlanan oyunlar ve diğer haberlerle birlikte ilgi ve heyecanımız hat safhaya ulaşmıştı. Dün gelen bilgilere göre ise, Nisan ayında satışa sunulması beklenen Apple Watch için başlangıç hedefi oldukça yüksek görünüyor.

Screenshot-2014-09-09-11.19.07-640x3601.png


Wall Street Journal tarafından yapılan habere göre, Amerikalı firma Asya’daki tedarikçilerine Nisan ayına kadar üretim miktarlarıyla ilgili sorular sorarak bilgiler topladı. İlk giyilebilir ürünü ile ses getirmek isteyen şirkete yakın olan kaynaklar, Apple’ın bahsi geçen tedarikçilerden 5 ila 8 milyon adetlik siparişi yerine getirip getiremeyeceklerine dair bilgiler topladığını iddia ediyor.

0910_apple-iwatch_2000x1125-1940x1091-1024x576.jpg


5 ila 8 milyon adetlik siparişlerinin yarısının da giriş sınıfı olan Apple Watch Sport olduğu belirtiliyor. Toplam sipariş içerisinde ise, Apple Watch Sport’un yanı sıra Apple Watch ve Apple Watch Edition modelleri de yer alıyor.

Oldukça yüksek fiyata sahip olmalarıyla da dikkat çeken Apple Watch modellerinden sadece Apple Watch Sport’un 349 dolar olduğu açıklandı. Diğer iki modelin, daha yüksek fiyatlarla piyasaya giriş yapması bekleniyor. Altın kaplamalı Apple Watch Edition ise bugüne kadarki en pahalı Apple ürünü olarak piyasadaki yerini alacak gibi duruyor.

Kaynak: Apple Watch İddialı Bir Giriş Yapacak
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst