İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Apple'dan yeni tasarım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

RSS

Misafir
20100411045453_2.jpg
Macbook'a yeni tasarım!

Apple, Macbook'larda büyük bir yeniliğe gidiyor. İşte Macbook'un geleceği.


Apple'ın kendi adına aldığı yeni patent beklentileri de beraberinde getirdi. Bahsi geçen patent taşınabilir bilgisayarda bulunacak ikinci bir video çıkışıyla ilgili. Fakat bu video çıkışı bildiğimiz video çıkışları gibi olmayacak.

Apple'ın Macbook'larda kullanmak istediği şey bir projeksiyon sistemi. Macbook'ların arkasında ya da yanına yerleştirilecek bir projeksiyon sistemiyle insanlar Macbook'larındaki görüntüleri duvara yansıtarak sunum yapabilecek, film izleyebilecek ya da oyun oynayabilecek.

Bu aynı zamanda bir laptopta iki monitör kullanabilme seçeneği demek. Yani kullanıcılar bilgisayarlarını iş amacıyla kullanırken aynı zamanda duvarda en sevdikleri diziyi ya da filmi de izleyebilecekler. Bu, televizyon başında ödev yapanlar için de daha çok kaytarma fırsatı demek!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi
Üst